Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Be tudom adni online a gyes...

Be tudom adni online a gyes igénylés? Csinálta már valaki így, hol találom az oldalt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Sajna nem tudod. Elvileg ügyfélkapun lehetne beküldeni, de még nem üzemel ez a dolog, bár benne van a formanyomtatványban... Úgyhogy csak személyesen lehet vagy postán. Nálunk apa vitte be, az igazolásokkal együtt.
2010. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, csináltam. az ügyfélkapun kell regizni+ mégegyszer, h ilyen igényt beadhass. beszkenneltem a papírokat, és elküldtem. pár nap múlva felhívtak, nagyon kedvesek voltak, mindent elmagyaráztak.
2010. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 hónapja küldtem be online.

Ügyfélkapun regisztrálni kell, majd lemenni a lehközelebbi okmányirodába ott ezt a jelszót érvényesiteni és már töltheted is.Szkennelni kell az iratokat és azt csatolni.Nyomon lehet követni hogy hol tart a papirod ügyintézése.Nekem már le is zárták.Picit hosszabb időt vesz igénybe mint ha személyesen intéznéd de legalább nem kell sehova elmenni és sorbaállni.Ill. időben kell elkezdeni az intézkedést mert mint mondtam kb 1-1,5 hónap mire lezárják, ha minden sikerül és nincs hiánypótlásod.

2010. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!