Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg szebb babája lesz...

Tényleg szebb babája lesz azoknak a pároknak akik különböznek egymástól? Értem ezt néger-fehér kinai- magyar, sötét hajú és szemu fiu - világos hajú es szemu lány és fordítva

Figyelt kérdés
2022. febr. 23. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

Nem. Max keverék gyerek lesz, félvér. Akit egyik nép se fog befogadni teljesen. Rengeteg példa van ilyenre

Max, ha keverék államba költözik, mint pl Anglia, ott illeszkedhet be teljesen. Ott fel se tűnne, van ott minden...

2022. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg vannak szép felvérek, de ez semmire sem garancia. Két fehér, egyforma barna hajú, szemű embernek is lehet ugyan úgy szép vagy csúnya gyereke, mint egy vegyes párnak.
2022. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül szépek, néger-fehér általában jól sikerül, de az ázsiai-fehérből láttam jopár nem szépet, ázsiai-ázsiai szebb szokott lenni.
2022. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Nem értettétek meg úgy látom, az egyes válaszomat.


Láttatok már olyan keverék gyereket, aki Magyarországon kínai, Kínában meg magyar?


Mert én már igen!


Mindkét országban kitaszított lesz!

2022. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%

Jogos a kérdés, a válasz egyértelműen igen.

Egyetlen feltétel: a szülők egyike nő, másika férfi legyen.

2022. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
1-es És ez kit érdekel? A kérdés nem ez volt. Hanem, hogy szép lesz-e a gyerekük.
2022. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül szebbek. Van ilyen is, olyan is.
2022. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem feltètlenül lesz szèp, viszont különleges. De a gyermek kinèzete sok összetevősz generàciòkat is àtugorhat 1-1 vonàs.

Nekem zsidò ès cigàny felmenőim vannak, a fèrjem közel keleti. A lànyunk kèk szemű ès szőke hajù.

2022. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem igen! En német szarmazasu vagyok, a férjem erdélyi. En vilagos/sápadt haj és bőrszinnel,rendelkezem, a férjem fekete hajú, fekete szemű, barna bőrű. A gyerekünk vilagos bőrű, ragyogó vilagoskék szeme van es hihetetlenül vastag szálú, erős haja, mint az apjának. Nagyon különleges, ritka szépség (bár persze minden szülőnek a sajátja a legszebb).
2022. febr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!