Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes4 napos vagyok. Ma...

5hetes4 napos vagyok. Ma délelőtt újra volt egy két csepp világos barna folyásom, múlt héten a dokim tanácsára canesten kúpot használtam. Lehet ez a barnazas most megint attól? Picit fáj a pocim.

Figyelt kérdés

2019. szept. 2. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

A pici pocidnak drága semmi köze a petefészecskédhez. Ha pici poci fáj azzal a belgyógyikára menjél.

Ha barnázol, azzal meg menj a nőgyógyikához, mert barna folyás alvadt vér, amit jobb ha kivizsgálnak.

2019. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Pici poci 🤣🤣
2019. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert kellett kúpot használnod? Barnázni lehet progeszteron hiánymistt is, ami miatt vetélhetsz is! Menj dokihoz
2019. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Ja 1 es 2 igazi gyökerek vagytok
2019. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó, a kérdésre válaszoltam a kérdező dedós stílusában, hogy megértse, miért lennék gyökér?

Felnőtt, terhes nő létére azt írni, hogy,, picit fáj a pocim...,, enyhén szólva is röhejes.

2019. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Óóó fáj szegénynek a kis picipocija. Szerintem a kis agyikádból sugározhat át.
2019. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért dedós a "picit" szó?
2019. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Istenem mennyi idióta...

Menj 3l orvoshoz, hogy ezt tapasztaltad, és faggass a dokit hogy mitől.

Én 9 hetesen kicsit vereztem, mentem azonnal orvoshoz. Progeszteron kúpot kaptam én is.

2019. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A barna folyás az véres folyás, amivel terhesen azonnal orvoshoz kell menni. Ilyenkor általában progipótlás szükséges. Nincs az a gomba vagy fertőzés, ami miatt barna (véres) váladékod van, ellenben lehet a jele egy fenyegető vetélésnek.

A kisfiammal 7 hetesen barnázni kezdtem, csak kettő apró barna folt, akár folyás is lehetett volna. Viszont a dokim hozzáértő volt, aki az első (hathetes) látogatásomkor felhívta a figyelmemet arra, hogy a barna az mindig alvadt vér jelenlétére utal, ami valami belső vérzés jele lehet. Nekem hematómám volt közvetlenül a petezsák mellett, két hétig szigorúan feküdnöm kellett, szedni a Duphastont, és szurkolni, hogy megmaradjon a kisfiam. Megmaradt, mert az orvos mindenről felvilágosított, a mai napig hálás vagyok neki a most 6 évea nagyfiamért, aki ma már a második napját az iskolában tölti komoly elsősként.

A barna váladék sosem játék.

2019. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű válaszokat! Voltam orvosnál! A többieknek is külön köszönöm, hogy rá ébresztettetek arra, hogy mennyire primitív emberek is vannak kis hazánkban! Örülök, hogy nincs jobb dolgotok, mint ilyeneket írni! 👍
2019. szept. 3. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!