Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Világos széklet terhesség...

Világos széklet terhesség alatt. Epepangást jelezhet? Más volt így?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy nagyon világos a székletem, pár napig tartott, aztán elmúlt. Most visszajött a mai nap folyamán.

Lehet ez epepangás? Nem viszketem jelenleg, de néha fáj a gyomrom, savam is szok lenni.

Nem akarom, hogy a babának baja legyen.



2020. jún. 19. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt orvostól szokták megkérdezni.
2020. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek, addig is tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2020. jún. 19. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Bogyós gyümölcsök is okozhatják, ribizli, áfonya.Mwg nem tudom még milyen ételek.Jo ha megkérdezed az orvosod,de hétköznapi oka is lehet.Vagy meg a savlekoto ha szedsz rá valamit.Ha nagyon ég a gyomrod egy egész citrom levét facsard ki ide még.Lugosít.
2020. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Néha szedek savlekötőt, de nem naponta. Viszont lehet hogy zsírosan étkezem. Esetleg az is okozhatja? Ha epepangás lenne, mindig ilyen lenne a székletem, vagy akkor is lehetne benne javulás?
2020. jún. 19. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!