Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor mutattátok be a gyerekei...

Mikor mutattátok be a gyerekeiteknek az új párotokat, és hogyan? Mennyi idő együttjárás után? A gyerekeitek apjának mikor szóltatok, hogy van valakitek?

Figyelt kérdés

Mikor beszéltél a gyerekeidnek először arról, hogy új párod van? Mikor mutattátok be őket egymásnak? Hol mutattátok be őket egymásnak? Ha az új párodnak vannak gyerekei, akkor ők hogy viszonyultak hozzád, hány évesek voltak ekkor? A gyerekek kijöttek egymással? Mi volt az első benyomás?


A gyerekeitek apjának mikor mondtátok el, hogy van valakitek? Hogy fogadta? Válás v szakítás után melyikőtöknek lett először párja?


2022. febr. 26. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Válás után nekem lett párom. 2 éve voltunk együtt, mikor bemutattam a gyerekeknek.

Nagyon jól fogadták egymást, jól kijönnek.

Ő jött el hozzánk, így történt a bemutatás.

A volt férjem akkor tudta meg, mikor a kocsim szervízbe került és a párom autójával mentem a fiúkért, addigra már kb 2,5 éve együtt voltunk. Az ex a mai napig nem fogja fel, hogy elhagytam, van újra férjem és hogy született közös gyerekünk. Azóta is egyedül van, ennek 7 éve.

2022. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

3 hónap után mutattam be a fiamnak, ő akkor 5 éves volt. Nem is nagyon tudtam volna tovább halogatni, nekünk nem volt ilyen, hogy apás hétvége, meg hasonlók, mindig külön meg kellett kérnem valakit, hogy vigyázzon rá, ha találkozni akartunk.

Ennek idén lesz 10 éve.


Az exem nem tudom, hogy tudja-e, hogy lett új párom, nem tartjuk a kapcsolatot.

2022. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!