Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknél együtt alszik a baba...

Akiknél együtt alszik a baba a szülőkkel a franciaágyban, hogy oldjátok meg az együttléteket a férjjel? :)

Figyelt kérdés
Babóca elég sokszor ébred éjszaka, és ha nincs ott senki, képes lenne elkezdeni kúszni-mászni, balesetveszélyes... Elalvás után áttenni kiságyba se opció, rögtön felébred... :/
2022. febr. 27. 11:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
31%
Rakjátok körbe párnákkal, takarókkal, plüssökkel stb az ágy szélét addig.
2022. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%

Én azt nem tudom hogy tudnak így bármit csinálni nemhogy szexelni.


Nálunk 4 hónaposan került át a saját szobájába, mert felébredt arra hogy mi pl néznénk egy filmet csendben, meg lábujjhegyen járunk, nemhogy beszélgetni végre kettesben míg a gyerek alszik.


4 hónapos koráig semmi sem zavarta alvás közben utána ez így borult nálunk, de még addig se aludt a mi ágyunkban csak ugyanabban a szobában.


Őszintén nem tudnék így élni. Az tényleg 24/7 egymás valagában élés lenne, nekem kell este az énidő...

2022. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
Vettünk egy kinyitható kanapét (a földre kerül a szivacs) Mellé feküdtem elaltattam aztán mentem vissza a saját hállónkban
2022. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
36%

2. Sajnos sok babánál ez nem opció, nem jókedvünkből csináljuk. Akinek nem ilyen a babája, el sem tudja képzelni. Én sem tudtam. Nekünk is sok, de mit csinálsz azon kívül, hogy üvölteni hagyod?


Kérdező, babakocsiban sem alszik el?

2022. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
61%
Saját ágyba kell szoktatni. Minden gyereknel opció, csak szülő nem mindig akarja.
2022. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
42%
5. Elmondod hogyan kell?
2022. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
73%

6!


Beteszed az ágyába. Ha sír, kiveszed, megvigasztqlod, majd visszateszed. Vagy ki se veszed, csak simogatod. Nem 3 másodperces játék

2022. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
22%
7, nem mindenkinek opció a sírva hagyasos alvástréning
2022. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
20%
7. Értem, tehát alvástréning. Nos, nekünk ennél fontosabb a gyerekünk :)
2022. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
78%

8!


Kérlek idezd, hol írtam hogy hagynod kell sírni.

2022. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!