Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 8 hetes terhes...

Normális, hogy 8 hetes terhes vagyok és nem kívánom a páromat mint régen? Megritkultak nagyon az együttlétek és szóvá is tette már nekem. Egy héten egyszer vagyunk együtt kb.

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális.Most egy kicsit lelassultál,ezt biztos te is érzed,de meglátod 2-3 hét múlva átfordul a dolog a másik oldalára!Én legalábbis így voltam mind a két terhességgel.Csak az a fontos,h a pároddal ezt szépen megtudjátok beszélni,tényleg kényes kérdés.
2008. okt. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első trimeszterben én sem kívántam a szexet, állítólag ez normális, mivel ekkor ágyazódik be a baba, kezdődnek döntő átalakulások és a nő szervezete érzi, gondolom, hogy jobb ha egy darabig "egyedül" marad. Az első néhány hétben a szex sokszor még fájdalmas is lehet, pl nekem is az volt, na meg amúgy is nagyon rosszul voltam az első néhány hétben.

Ez a második trimeszterben majd megváltozik, ne aggódj, hogy a 3. vége felé ismét elmenjen tőle a kedved. Mondjuk ez egyénfüggő. Szeritem még 3-4 hétig válaszd más módját a párod kielégítésének, ha nem kívánod a szexet. Aztán meg majd változnak a dolgok.

2008. okt. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, már azt hittem hogy velem van a gond.
2008. okt. 10. 10:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy ez is benne van a pakliban amikor az ember terhes. Van akinek mégjobban megnő az étvágya az együttlétekre, de van akinek csökken. Pont az elején vagy még és ilyenkor nagy hormon változások mennek végbe a szervezetedben, szóval szerintem ne aggódj, hogy kevésbé kívánod. A pároddal ülj le és beszéljétek meg ezt a dolgot, hogy azért te most egy más állapotba léptél és legyen megértő és türelmes. Mi az elején még voltunk együtt párszor, de ahogy teltek a hetek mind ketten úgy éreztük, hogy ott van pár centire a magzat és olyan fura érzésünk volt szex közben, pedig tudtuk, hogy semmi baja nem eshet az együttléttől. Nem is élveztem úgy a dolgot, mint az előtt, mert a baba járt a fejemben. Mi inkább egymás kielégítésével oldottuk meg a dolgot. Így is jó volt, persze már alig várjuk, hogy egy jót szeretkezhessünk. 34 hetes vagyok és már nem soká megint összebújhatunk normálisan. Olvass utána az Informed oldalán vagy az Origo Babázó oldalán mit írnak a terhesség alatti szexről vagy csak egyszerűen írd be a google keresőjébe, hogy "terhesség alatti szex" olvasd el és ezt mutasd meg a párodnak is.

Nem tudom segítettem-e.

2008. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne aggódj.ÉN is kb a 8héttől nagyon rosszúl voltam egész nap,fáradság , hányinger és meg is haltam volna , ha együtt kellett volna lennünk.Szerencsére párom ezzel tisztában volt még a baba érkezése előtt,így nem volt gond.Persze,ha picit jobban voltam engedtem neki:),hisz férfi.De szerencsére 12 hét körűl elmúlt minden rosszúllét és újra a régi vagyok,Sőt....

Ezt majd Te is tapasztalni fogod.

Most a 32. hetet töltöm és majd meg zavarodok a páromért minden nap,hát ez sem sokkal jobb hidd el:)

Kitartás Nektek

Ancsy

2008. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt a terhességem elején, mert állandóan tök fáradt voltam. Aztán meg hirtelen ugyanolyan "kívánós" lettem, mint a terhesség előtt. Ez még mindig tart :)

Ne izgulj, üdv, 31 hetes kismami

2008. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én se kívántam kb heti egyszer voltunk együtt kb a harmadik héttől mert én azóta küzdök a hányással, hányingerrel.Meg folyton az járt a fejemben hogy nehogy valami baja legyen a babának és erre gondoltam közben is.Kb 1 hete viszont legszívesebben naponta többször is összebújnék a férjemmel.Persze még mindig rosszul vagyok, de a hányások ritkultak és egyre több az olyan alkalom amikor jobban vagyok.Úgyhogy most lassan 12 hetes leszek és egyre jobban kívánom a szexet.

Szerintem a helyzet nálad is változni fog csak kitartás.

Boldog és egészséges babavárást nektek!

2008. okt. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, teljesen normális.

Én az első trimeszterben még kívántam a dolgot, de sokkal ritkábban voltunk együtt, mint előtte. Mióta viszont érzem a kicsit mozogni, azóta még gondolni sem tudok a szexre.

Ha a párod igazán szeret, akkor megérti ezt.

És nem csak a hagyományos módon lehet kielégíteni a másikat. ;) Azért azt se felejtsd el, hogy csak te vagy terhes, ő nem, neki még megvannak a vágyai, sőt, terhesen még izgatóbbnak találhat, mint előtte. Szóval próbálkozzatok más módon.

25 hetes kismama

2008. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem minden no atesik az elejen egy ilyen perioduson, van akinek aztan valtozik van akinek nem. Nekem kb ket het volt amikor majd megorultem a szexert, de mostmar ujra szinte gondolni sem akarok ra...mert nem hoz lazba. A parom iszonyuan megerto...es van mas modja is hogy oromet szerezzek neki...nekem is jo mert ot kielegiti...es alapjaba veve nengem beken hagy. Lehet hogy masok szamara ez szornyu, de nalunk ez van :)


22 hetes pocakos

2008. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez normális ilyenkor, majd a 2. harmadban talán megjön az étvágyad.

De szerintem ilyenkor sem kell a másikat elhanyagolni, ha neked nem is olyan jó, de neki had legyen.

2008. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!