Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 éves vagyok barátnőm 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok barátnőm 16 éves lassan 1 éve együtt vagyunk egy életen át tervezzük az együttlétet mit gondoltok ez lehetséges?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez csak és kizárólag rajtatok múlik! Ha mindkettőtöknel közös a cél és boldogok vagytok együtt simán. Nagyszüleink többsége is egy életen át együtt volt. Ha hűségesek és kitartoak, elfogadoak vagytok egymással minden lehetséges! Sokáig nektek!
2020. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
2020. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Lehetséges.
2020. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen:)
2020. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Lehetséges. Mert semmi sem lehetetlen ugye. Tőletek függ. Aztán lehet hogy 3 hét múlva majd már pokolra fogjátok egymást kívánni, de lehet hogy Később, de az is lehet hogy örökre együtt lesztek
2020. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Lehetséges, de nem valószínű. Ilyenkor váltig állítják, hogy szeretnek, pedig csak szerelmesek. Aztán ha a szerelem elmúlik nem marad semmi, ami összeköt.
2020. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó, nem feltétlen. Nekem a barátom az első és nagyon szeretem szerelmes is vagyok még mindig pedig már három éve vagyunk együtt. És 16 évesen jöttem össze vele. :D

Ill. együtt tervezzük az életünket. Remélem sikerül. Plusz több olyant is ismerek hasonló történettel. Vannak olyanok akiknek nem tökéletes a kapcsolatuk de van olyan köztük akiknek becsülendő.

2020. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Általában azt mondják, hogy a szerelem mint érzés elmúlik és csak a szeret marad. Lehet így van, de akkoris kilehet tartani egymás mellett, mert "Én szeretni akarlak" cimszó alatt. De én hiszek benne, hogy minden egyes új nap akad olyan dolog, ami miatt újra beletudunk szeretni a másik felünkbe. ;)
2020. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De igen. Feltétlenül kell a szeretet, mint érzelem, a szerelemnek hívott drog mellé. Ugyanis ha nincs meg, akkor mi fog összetartani két embert a drog hatásának elmúlta után? Egyébként meg a szerelem 1-3 évig szokott tartani :)
2020. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. ápr. 1. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!