Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most tudtam meg, hogy minden...

Most tudtam meg, hogy minden újszülöttnek kell személyit csináltatni. A fiam 2 éves múlt és még nincs neki, ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Senki nem szólt születésénél hogy kell neki személyi, holnap akarok vele elmenni csináltatni. Problémát fognak belőle csinálni, hogy eddig nem csináltattam meg?
2022. márc. 3. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem utaztok külföldre, akkor 3 éves korig ráér. Óvodába való beíratkozáshoz fog majd kelleni.
2022. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Nekünk még beiratkozáshoz sem kellett!

A lányomnak 5 évesen lett először!

A fiamnak meg 1 évesen.

Viszont már a magyarországi szálláshelyek is kérik a gyerekektől is a fényképes igazolványt, így ha terveztek menni ilyen helyre, akkor kell!

Mi is ezért csináltattuk meg nekik!

2022. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Pont ma csináltattunk az egy éves gyerekünknek, mi is hétvégén szembesültünk vele, hogy kéne. Senki nem szólt semmit. Meg hát mit is mondhatna?
2022. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem baj, az én gyerekemnek majdnem 7 évesen lett, mielőtt elkezdte az iskolát, már másodikos, de a kutya nem kérte eddig
2022. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Elöntötte hirtelen a vér az agyam, vajon miért nem szól senki, ha kötelező..
2022. márc. 3. 17:56
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

18 éves múlt gyerekem, már az ő születési évében is kellett. A védőnő mondta el anno.

Semmit nem fognak szólni, mert a többség nem csináltam igazolványt a gyereknek ha nem szoktak utazni

2022. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Áprilisban lesz 3 a fiam most csináltattuk meg, swmmi hátrány nem volt belőle
2022. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

Mondok jobbat, mi csináltattunk a fiamnak 1 évesen, mert azon a nyáron Olaszországba, rá egy évre meg Horvátországba mentünk, és még a határ(ok)nál sem kérte el a lőtéri kutya sem a személyijét, nemhogy belföldön.

Bölcsibe, oviba iratkozáskor lakcímkártya és születési anyakönyvi kivonat kellett.

6 éves, még soha sehol nem kellett neki személyi. Idén iskolába megy, oda sem kell a beiratkozáshoz, tudom, mert ki van írva a suli honlapjára, hogy miket kell vinni.

Diákként meg úgyis lesz diákigazolványa, akkor majd azt fogják kérni mindenhol.

2022. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy interneten csomó helyen le van írva, hogy meg kell csináltatni. Nekem se mondta senki, mégis tudtam róla.
2022. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Mi ma csináltattuk az 1éves kislányomnak

Viszont ismerősék úgy jártak hogy a koraszülött kislányukról úgy hogy lógott mndenhonnan a cső kellett képet csinálni, bevinni a kormányablakba és személyit csináltatni neki, mert nem vette át nélküle a másik kórház...

2022. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!