Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha lejár a gyes és nem tudok...

Ha lejár a gyes és nem tudok visszamenni dolgozni, milyen lehetőségeim vannak a munkahelyemen? Tudok valahogy itthon maradni vagy ki fognak rúgni?

Figyelt kérdés
Gyermekem októberben lesz 3 és azt mondták, hogy most nem tudom beiratni oviba, hanem csak 1 évvel később. Felirattam a bölcsödei várólistára, de nem sok esélyt adnak, hogy felveszik. Már most rengetegen vannak, plusz rászorultsági alapon állítják a sorrendet, de a legnagyobb baj, hogy majd 3 éves már nem szoktak felvenni.
2022. márc. 4. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne tudnád beiratni? Én is most fogom beiratni,ő januárban lesz 3,abban a hónapban megy is oviba.
2022. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor most összezavarodtam. Az oviban mondták, hogy mivel még nem tölti be szeptemberig a 3at, ezért majd jövőre. de a védőnő is ezt mondta, ő javasolta a bölcsit.
2022. márc. 4. 14:06
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Azért, mert nincs hely az oviban. Üdv a valóságban, első!

Munkáltatóbak esetleg nincs dolgozói ovija? Nagyszülő?

2022. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Településenként változik, van ahol fel tudják venni, van ahol így is telített az ovi. Nálunk is megmondták, hogy csak azokat fogják felvenni, akik aug. 31-ig betöltik idén a 3 évet, mert azt kötelező megoldaniuk - BP. melletti város.
2022. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Jó hát nem.tudom, vidéki megyeszékhely itt nincs ilyen,azért kedvesen lepontoztatok 0ra.
2022. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sajnos kis cég, nincs bölcsi. nagyszülő egy van jó messze és még dolgozik. valamennyi szabim összegyűlt, utána gondolom nem vehetek ki azonnal? vagy mehetek ennyit táppénzre?

Én senkit nem pontoztam le

2022. márc. 4. 14:15
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Milyen jogon mennél el tappenzre? Nem vagy beteg. Nézz másik óvodát.
2022. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fizetetlen szabi az egyetlen opció de ahhoz egy nagyon jó fej munkahely kell hogy bevállalják és ne rúgjanak ki.
2022. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Az összegyűlt szabadságaidat kötelesek egyben kiadni ha kéred, de az nem sokáig lesz elég.


Másik óvoda, másik bölcsöde, magán bölcsöde, bébiszitter, terhes leszel újra most azonnal (akkor ha jófej a nőgyógyász kiír táppénzre) vagy ha jófej a munkahelyed maradhatsz fizetésnélküli szabadságon.

2022. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 BP agglomeráció szintén csak a 3.évét betólöltött gyereket veszik fel.
2022. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!