Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha lejár a gyes és nem tudok...

Ha lejár a gyes és nem tudok visszamenni dolgozni, milyen lehetőségeim vannak a munkahelyemen? Tudok valahogy itthon maradni vagy ki fognak rúgni?

Figyelt kérdés
Gyermekem októberben lesz 3 és azt mondták, hogy most nem tudom beiratni oviba, hanem csak 1 évvel később. Felirattam a bölcsödei várólistára, de nem sok esélyt adnak, hogy felveszik. Már most rengetegen vannak, plusz rászorultsági alapon állítják a sorrendet, de a legnagyobb baj, hogy majd 3 éves már nem szoktak felvenni.
2022. márc. 4. 14:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Fizetetlen szabadság, vagy magánovi.
2022. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanígy volt, októberi születèsû a lànyom, tudtam, hogy itt nàlunk közel 4 èvesen fogja tudni csak kezdeni kötelezôen az ovit ezèrt màr màsfèl èvesen leadtam akkor a jelentkezèst a bölcsibe, hogy legyen helye. Neked is màr jóval elöbb gondolni kellett volna erre.
2022. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

A fizetetlen szabadságot megkérdezem, köszönöm az ötletet.

Néztem magánovikat is, de olyan drága, hogy nem érné meg visszamennem dolgozni. ahogy azóta olvastam, a közelben minden ovi túltelített és a körzetesek sem férnek mind be

12: én is hallottam régen ilyet, ezért kb fél éves korában kérdeztem a védőnőt, de ő azt mondta, hogy nem lehet előbb jelentkezni. bár lehet, hogy az is mindegy, mert a beiratkozáskor azt mondták, hogy nem a sorrend számít.

2022. márc. 5. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!