Gyermektelenségi adó?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ezen teljesen kiakadva?Most nézem a tvben beszélnek róla hogy valaki javasolta.
2010. szept. 12. 19:10
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom a nőknek.Ha lenne megfelelő támogatás akkor meg nem kéne ilyen hülyeeségeken gondolkozni mert a párok vállanának gyereket enélkül is.Mennyivel jobb az aki vállal vagy 3 gyereket és segélyeken él később (esetleg csak azért mert hogy majd ezt se kelljen fizetni)?!:S
2010. szept. 12. 19:29
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
És hogyan válogatnák ki az embereket? Mindenki azt mond amit akar, csak kibújjon az adó alól. Nem lenne igazságos mindenkire kiosztani, de szeparálni se lehetne!
2010. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%

Aki az adó mellett van, komolyan gondolja, hogy az is szüljön, aki egyáltalán nem vágyik gyerekre??? Milyen lenne annak a picinek az élete? Miért nem döntheti el ezt az ember saját maga? Kötelességből szüljön egy nő?!? Könyörgöm, hol élünk?

A másik: akik évekig küzdenek, hogy babájuk lehessen, kifizetik a meddőségiben a súlyos tíz/százezreket is, még ráadásképpen fizessenek gyermektelenségi adót is? Hát ez a világ legnagyobb igazságtalansága lenne!

Mielőtt bárki félreértene, nekem van gyermekem, mi is megküzdöttünk érte, hogy legyen, de akkor is azt mondom, hogy aki nem akar gyermeket, hadd döntse el ő, ne akarjunk bármit is ráerőltetni a másikra.

Mi sem a hazafiság miatt akartunk babát, hanem azért, hogy legyen vki, akit mindennél és mindenkinél jobban szerethetünk, s aki miatt az élet minden perce boldogság lett. :)

2010. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon a szívemből beszéltél.Bár nekem még nincs gyermekem de egyszer majd szeretnék,de nem a semmibe vállom bele :)
2010. szept. 12. 19:39
 15/25 anonim ***** válasza:
49%
jaj gyerekek! Ez egy GUMICSONT, amivel kiválóan el lehet terelni a figyelmet a fontos dolgokról! Ne legyetek már ennyire naívak!
2010. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
20%
Fizessenek! 100%ban egyetértek.
2010. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
47%
Ez valóban egy nagyon, de nagyon túlspirázott téma, sosem fogják bevezetni. Nekem nincs gyerekem, nem is lesz soha, és ha mégis bevezetnék, akkor simán lefizetném a nőgyógyászomat 100-150 ezer forinttal, hogy kiállítsa a papírt, hogy meddő vagyok, és ez által nem kell adót fizetnem. Velem nem tudnának kib@szni.
2010. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
45%

Gusztustalan, inkább vonják meg a munkanélküliektől a segélyt. 2 évig léhűtősködött a szomszédom, és engem kukkolt ez alatt az idő alatt, én meg fizettem a segélyét.

Ráadásul 24 évesen, csak harmadéves egyetemista voltam, szakvizsga nélkül. Mégis ki vigyázott volna a gyerekre helyettem?

Sok olyan nőt ismertem, akinek nem volt jövedelme, és ezért nem tudott szülni, meg társa sem volt hozzá, sőt olyanról is tudok, akinek öröklődő idegbetegsége volt, és nem tudott szülni. Most ez a sok szerencsétlen, aki eleve egy balfék és az egész élete romokban hever tartson el másokat, akik 3-4 gyereket szülnek, akár szintén a nyomorba.

Ráadásul az egész adó a szülőket terhelné első sorban.

Meg én 4 órára tudom magamat bejelenteni, és 36 évesen szültem, mert nem volt rá lehetőségem előbb, akkor a pici jövedelmemből, amit összekapartam tartsak el másokat.

Undorítóóóóóóóóó. Ráadaásul a pénz zöme a cigányokra menne el, mert azok 14 éves koruktól szülnek, és 11 éves koruktól dug*ak.

2010. szept. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbbször a férfiak hibája, hogy kevés gyerek születik és későn.

Nem akarnak házasodni, miért a nők szívjanak még ezzel is, mindennel szívnak, mindenhol háttérbe vannak szorítva, a munkaerőpiacon, aztán a szülés után, ha újra dolgozni akarnak.

Aztán ha meghal a párjuk és nincs jövedelmük, akkor hogy nevelik fel a két három gyereket?


És ha a férfi spermája rossz, akkor ő nem fizet. És a sok gyöpgyöp agglegény, akit a mamája arra nevelt, hogy ne nősüljél kisfiam, még ráérsz.

Az nem lényeg? Fizessenek a politikusok vmit, mert egyelőre az én adómból pöffeszkednek és meresztik a seggüket a munkahelyükön.


Mi a nő egy tenyészállat? Nem döntheti el mikor szül és hányat???? Ez egy EU országban sincs így, Kínában volt bünti, ha vki 1 nél többet szült, de már azt is feloldották.

2010. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%
Fizessen adót az akinek 3-nál több gyereke van. Aki 4 vagy több gyereket vállal valószínűleg nagyon jó anyagi körülmények között él, ha úgy gondolja, hogy 18 éven át biztos anyagi háttere lesz 4 vagy több gyerek felneveléséhez. Meg talán nem a 8 gyerekes gyerekgyárosokat kéne támogatni akik a Plazakban nevelik gyermekeiket... Vicc ez a rendszer...!
2010. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!