Gyermektelenségi adó?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ezen teljesen kiakadva?Most nézem a tvben beszélnek róla hogy valaki javasolta.
2010. szept. 12. 19:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy agyrém, teljesen abszurd ötlet. Mit csináljak, 27 éves nő vagyok, jelenleg nincs munkahelyem, de apajelöltem sincs, egyedülálló vagyok. Még ha ma meg is ismerném életem párját, akkor is több év mire a gyermek téma előjöhetne, bár én már nagyon babáznék. Szóval rengeteg ok lehet amögött, hogy ki miért nem tud gyermeket vállalni. Nem tudom kinek a fejéből pattannak ki ilyen ötletek, komolyan legközelebb kire vetnek ki adót? Legyen levegő adó is, és mindenki annyit fizet, ahányszor levegőt vett.

Nem kellene ennyi adófajtát kitalálni, ha a befizetett adó nem folyna el olyanokra, amire igazából nem is kellene. Inkább reformálják meg azt, hogy kinek adnak juttatásokat a befizetett adóból.

2010. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagyok én?Tenyészállat????Vállalj 1-2 kölyköt mert adóznod kell?????menjenek a csába!Én nem fogok azért elleni mint egy tenyészszuka mert kényszeritve vagyok rá.Ráadásul 3 müszak minimálbér,gyár.Kiállitási szemle,törzskönyv nem kell?????mint egy tenyész szuka.ellőstehén?és miért én fizessem más kölykének az eltartását?Had én döntsem már el mit vállalok és mikor.ne énvelem fizettessék már ki a másik családi pótlékját.Szerintem itt azt fogják elérni:vagy többen itthagyják magyarországot vagy születik annyi zabigyerek hogy öröm lesz nézni.Majd a nők aztán nevelheti egyedül a ha a kedves apucik lelépnek a kötelezettségtől.Agglegényadó???na ez muris,de ne kényszeritsenek már senkit se nősülésre.Ez poén lehetett ezelőtt sok évvel.Sok anya majd szül aztán beadja a zaciba majd az állam felneveli.vagy sok csecsemő lesz ám majd a kukába ha az abortuszt is betegséghez kötik!én nem tervezek gyereket.Akinek van meg ne tartsa helyesnek az adót mert ő vállalta.Ha szerette volna teljesült a vágya ha nem akkor ő tartotta oda és ezt ne olyan embereken töltse ki akiknek még nincs.nem vagyok tenyészszuka....
2010. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
70%

Amíg az asszonyok otthon csücsülnek három évig gyes címszó alatt, addig vajon kinek a pénzéből fizetik ki nekik a gyest, gyedet, családit?


Várjunk csak, csak nem azokéból akik nem lusták elmenni dolgozni, és fizetik az adót?

2010. szept. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk a gyerekre vigyázni kell gondolom.És az apuka általában dolgozik.Értem én a te gondod kedves utolsó de ne felejtsd el te is gyerek voltál egyszer akivel az édesanyád otthon volt.Ha lenne elég bölcsi,ovi vagy valami megoldás hidd el több anya menne vissza elöbb dolgozni.Most nincs elég egyikből sem és sokszor az anyukát vissza se veszik a régi munkahelyére.
2010. szept. 15. 16:48
 25/25 anonim ***** válasza:
igen sajna sok helyről ki is rakják az anyukát.Aztán fel se veszik mert van kisgyereke és az ugye beteg...stb.Nehéz az anyáknak pláne minimálból!A férfiak meg irigyek,hogy bezzeg nem dolgozik de csak egy napra cserélnél velünk asszonyokkal!Tisztelet a kivételnek mit csináltok ti pasik?meccs,tv,haverok,farokverés amig mi nők melózunk a háztartással a munkahelyen és neveljük közbe a gyerekeket.Mondom:tisztelet a kivételnek meg a papucsoknak....
2010. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!