Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a jeled az óvodában?...

Mi volt a jeled az óvodában? Mi lett a gyermeked-gyermekeid jele mostanság?

Figyelt kérdés
Nekem szilva. A lányomé kifli. Játsszunk kicsit a sok bennünket ért negatív helyzet miatt. :)

2022. márc. 7. 14:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kifli volt a jelem. A lányomnak első 2 évben tulipán volt, a nagycsoportot költözés miatt másik oviban kezdte. Ott viràg lett a jele.
2022. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szívecske volt a jelem, a kislányomé lufi, ő választotta magának nagyon határozottan.
2022. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Enyém fakanál, a gyerekeimé papírsárkány és ház
2022. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szív volt a jelem, az egyik fiam alma, a másik autó. Leginkább azért, mert már bölcsiben is az volt (azért, mert akkor azt tudták kimondani :))
2022. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Körte volt, legidősebb lányomnak kértük a körtét, a középsőnek cica a jele.
2022. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hóember volt, férjemnek csiga, a lányunk a fagyit választotta😊
2022. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szőlő, a férjemnek alma… a fiamnak választhattam volna a cseresznyét is, de inkább házikó lett. :D
2022. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Nekem alma, a gyereknek nincs, kulfoldon lakunk itt nincs jel, a nevuket megtanuljak 3 evesen leirni es felismerni ( 4 eves kortol pedig iskola van)
2022. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsiben napocska, oviban 3 évig pöttyös labda, évvesztesség miatt utána bojtos sapka lettem.

A gyerekeim pöttyös bögre (novemberben csatlakoztunk a bölcsibe, csak ez maradt, oviban meg volt ugyanez, és megtartottuk), lufi (magának választotta, de úgy, hogy még szekrénye sem volt, az óvónéni beadta a derekát és rajzolt neki) és kifli (a lufi melletti szekrény) voltak.

2022. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a pipám! Köszönöm! :D Sajna egy regem van évek óta, úgy látom, egymásét nem értékelitek. Miért?
2022. márc. 7. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!