Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 24-25 hetes kismamának mit...

24-25 hetes kismamának mit érdemes ajándékba venni kb.5000 Ft értékben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mindennek nagyon örültem, amit kaptam, de szerintem a leghasznosabb a vásárlási utalvány. DM-be szólót hoztak a barátnőim. Ha személyesebbet akarsz, szerintem kérdezd meg bátran, mire van szüksége. Ha nem akarod, esetleg fotóalbum, kitölthető babakönyv. Ennyi jutott eszembe hirtelen.
2010. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Extra puha plédecske, zenélő forgó, foszforeszkáló csillagok, barik (bár az olcsó), brendonutalvány, babaruhaszett, mellszívó, babazenei CD.
2010. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem babás cuccokat ilyenkor még korai adni. Esetleg valami pihenéssel kapcsolatos dolog, könyv gyerekekről/nevelésről talán, vásárlási utalvány. Én nővéremtől kaptam egy nagyon szép képekkel teli könyvet, ismeretterjesztő: Desmond Morris - Kisbaba. Hasznos és érdekes egyben.
2010. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2.!

mellszívót 5ért te hol kapsz :S


Amúgy pl. szerintem egy szopis melltartónak biztos örülne :)

2010. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én még nem örültem volna babás cuccnak ilyen korú terhesen. De ezt neked kell tudni, hogy milyen típus a barátnőd.

Szerintem terhességről, szoptatásról, gyermeknevelésről, gyermek első életévéről szóló könyvek nagyon jó ajándékok.

Vagy terhespocakra való krémek, tusfürdők. Esetleg kismamaövet (vagy bandázst).

2010. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
baba-hálózsák, szoptatós felső, plüss készségfejlesztő játék, téli sapka a babára, pelenka, szoba dekoráció pl. fali matrica, esetleg tejserkentő vitamin, szülésfelkészítős könyv, könyv a terhességről
2010. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy babákról, gyermek nevelésről szóló könyv nagyon hasznos!

pl. [link]

[link]

A babanapló is jó ötlet!

pl. [link]

[link]

A babának ruha szerintem még korai lenne!

2010. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én egy Bola csengettyűs láncot kaptam !:)És imádtam!


[link]

2010. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen babafigyelő könyvet kaptam aminek a legjobban örültem, és 2 hónapig éjjel nappal használtam is! [link] A kórházban folyton azt kérdezték mikor evett a kicsi, volt e kaki, de nekem a kimerültségtől fogalmam se volt róla. A végén egy cetlire írosgattam. Csak itthon jöttem rá, hogy már oda vihettem volna magammal...

Szerintem hülyeség, h koraiak még a babás dolgok. Én mindig azt kértem, h ne nekem, hanem a picinek vegyenek ajándékot a szülinapomra és karácsonyra is, de mindig megbeszéltük, hogy kb. mit is szeretnék.

Viszont egy babaápolási, terhességről szóló, stb. könyvnek egyáltalán nem örültem volna. Az interneten mindent megtalál ezekről heti lebontásban! Plusz a Felicitas-os csomagban is van ilyen, amiből kapunk a terhesség alatt, a kórházban, meg utána is, szóval ott minden fontosat megtalál.

De van egy könyv, A suttogó. Na ezt nagyon imádtam, sok jó dolgot ír le, viszont pénzt nem biztos, hogy adnék érte. Itt le lehet tölteni:

[link]

Egyébként a pénz a legtutibb ajándék, egy jelképes kis plüssállattal, csörgővel, csokival, vagy akármivel. Sok olyan dolgot kaptam, amit sose használok. De ha kaptunk pénzt, azt akkor mindig félretettük, gyűjtöttük, és a végén egy nagyobb értékű babadolgot vettünk belőle. Elvégre mindenki a saját ízlése szerint szeretné berendezni a szobát, de egy komódot nem sokan vesznek ajándékba.

De ha feltétlenül ajándékot akarsz adni, akkor kérdezd meg, ahogy ezt már előttem is írták! Örülni fog neki, hogy azt kaphat, amit betervezett.

Olvastam itt szopis melltartót, meg kismamaruhát vagy mit. Na ezt felejtsd el. Nélküle úgyse találnád el a méretet. A melltartó tényleg fog kelleni, de azt csak az utolsó hónapban érdemes megvenni, mert addig sokat nő.

Remélem segítettem.

Aztán majd megírhatnád mit adtál a végén! :)

2010. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Én is arra gondoltam, hogy valami neki szóló ajándékot adnék neki, mert a baba úgyis fog még eleget kapni. Hadd élvezze egyelőre, hogy őt kényeztetik az ajándékokkal :) Gondoltam én is krémekre, szóba jött a pléd is, ill. még a szoptatós párnára gondoltam, mert állítólag azon aludni is nagyon jó. Majd megírom, hogy mire jutottam.
2010. szept. 13. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!