Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vegyek ajándékba egy...

Mit vegyek ajándékba egy kismamának? Valami hasznos dolog kellene, aminek örülne. Max.2000 ft. Februárban fog szülni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Kismamaövet, más néven bandázs. Főleg így a hidegben derékmelegítőnek is jó, én a terhesség alatt végig használtam
2010. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Babanaplot. Azok olyan edesek. :)

Vagy kulonfele testapolo szereket, amiket a hasra lehet kenni, vagy valami kellemes furdosot.

2010. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aminek én nagyon örültem az a babanapló (ahogy már írták), és szülés utánra pocakra krém - ami segít visszanyerni az eredeti állapotot. A kismamás kozmetikumoknak amúgy szerintem a legtöbb kismami örül.
2010. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A babának ruhát, sztem az a legjobb ajándék.
2010. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is baba ruha. 56-os méretet, és rugdalózót. Én személy szerint ennek nagyon örülnék.

30hkm

2010. okt. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En 56-os babaruhat nem vennek ajandekba, en is kaptam egy csomot es a szivem szakadt meg, elbol kicsik vltak a fiamra. Pedig olyan edesek voltak...
2010. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!