Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudom szépen visszautas...

Hogyan tudom szépen visszautasítani a családot, hogy ne adják nekünk a kinőtt gyerekruhát, kiegészítőket?

Figyelt kérdés

Anyósom és a sógornőm is ragaszkodik hozzá, hogy a kislánya régi ruháit és a gyerekápolási eszközöket nekünk adják.

Én örülnék is neki, ha nem tudnám, hogy van bennük rosszindulat és felhánytorgatás lenne belőle, kvázi lenne egy kártyájuk, amivel dobálózhatnának. Sokszor kibeszéltek már minket is.

Én nem szeretnék további problémákat, ezért már visszautasítottam de láthatóan nem értették meg.


2022. márc. 12. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Koszonjuk, nem kerjuk.

Nem fogjak a zart ajton betuszkolni, ha otthagyjak az ajto elott akkor meg leviszed az elso gyujtohelyre / vedonohoz ugy zacskostol. Mit kell ezen problemazni, meg kerdest kiirni ?

2022. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Mondd azt, hogy köszönöm szépen, de már megvettél mindent a gyerkőcnek vagy kaptál máshonnan is.
2022. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
"Köszönjük, de mindenünk megvan, inkább másnak vigyétek el, ahol nagyobb szükség lenne rá."
2022. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Istenem. Ennyi életképtelen nőt..

Megmondod ha idehozzák, vagy kidobod, vagy elviszed a védőnőnek. Ennyi

Felnőtt nő vagy. Felnőtt.. Viselkedj úgy.

2022. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekápolási eszközök? Ez alatt mit kell érteni?
2022. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, rlüke vagy, ha emiatt nem fogadod el, és inkább kiadsz egy csomó pénzt vásárlásra.

Ha ők ilyenek, akkor azzal is piszkálni fognak, ha nem fogadod el.

Akkor meg legalább ne légy a pénztárcád ellensége, ha mindenképpen pofáznak.

2022. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
De hogy Lüke inkább jól csinálja ha ilyenek akkor jobb nem elfogadni az ilyen segítséget sőt ha ezen is ki akadnak legalább neki is lesz ütokartyaja.
2022. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szép szòbòl nem értenek, akkor mondd erèlyesebben. Bunkókkal nem kell kedveskedni.

Èn kifejezetten örültem a hasznàlt holminak, a sògòrnőm semmit nem kèr hasznàltan. Nekem van annyi iq-m, hogy ezt nyavalygàs nèlkül tudomasul vegyem. Akinek nincs, az megèrdemli, hogy ,,csúnyàn" szoljanak neki.

2022. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
7, akkor is pofázni fognak, ha nem fogadja el, szóval mindenképpen hallgatnia kell. Így legalább spórol.
2022. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem akkor neki is lesz egy ütokartyaja megpedig az hogy azért nem fogadja el mert így nem tudnak semmibe beleszólni. Ezt vissza vágáskent tudja használni.
2022. márc. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!