Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Benneteket is beoszto...

Anyukák! Benneteket is beosztottak polgári védelmi szolgálatba?

Figyelt kérdés

Ki vagy akadva.Az egy éves gyereket hova teszem ha mennem kell szolgálatba?Mert ugyebár ha nem megyek megbüntetnek.

Fellebezhetek 5000 forintért.

Mit gondoltok erről?Ez csak nálunk van, vagy mindenhol ezt találták most ki?


2010. szept. 13. 14:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hol van ilyen ???
2010. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Magyarországon élsz?
2010. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Miii? Én erről még nem is hallottam? Az micsoda egyáltalán? Mit takar?
2010. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd? Mert én azt sem tudom miről beszélsz? De úgy látom nem csak én.
2010. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Fejér megye.

Ha baj van akkor nem minket kellene menteni?Mi mentsünk picikkel másokat?Mit csináljak közben a gyerekkel?Pl. engem az elsősegély szolgálatba osztottak be.Mi lesz?Újraélesztek miközben valahogy fogom a babámat is?Vicc.Komolyan mondom.

Kismamák is jönnek?

Nem értem.

2010. szept. 13. 14:32
 6/21 A kérdező kommentje:

Ma kaptam a polgármesteri hivalatól egy levelet.Alá kellett írnom.Ott leírták hova vagyok beosztva, és hogy hol mennyiért fellebezhetek.

Konkrétan Székesfehérvár mellett lakom.

Durva.Szóhoz sem jutottam.

Ja, azt is írták, hogy minden nagykorú személyre vonatkozik a dolog.

2010. szept. 13. 14:35
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A gyermek 6 éves koráig a nők felmentést kapnak. A jogszabályi háttérből ítélve ez nem újdonság, csak gondolom eddig nem foglalkozott ilyesmivel senki.

2010. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ez nem valami tévedés a polgár védelem részéről???

Sztem nem is tehetnek ilyet, 1 éves baba mellett!!!

Nem is hallottam még ilyet, te jóóó ég!

2010. szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt kapsz válasz a kérdésedre:

[link]

Olvasd végig, mert van mentességi kör is!


Megjegyzem, a férjemet éjjel riasztották tavasszal, hogy menjen a gátakra (rendőr). Ott volt 3 napig, s azt tapasztalta, hogy mindenki dolgozott, csak az ott lakók nem. Minek védjék a házukat, amikor a kormány megígérte, hogy mindenkinek újat építenek!

Egyébként nincs min felháborodnod, mivel nincs honvédség, valakit veszélyhelyzet esetén mozgósítani kell! Nyugi, nem téged hívnak be először! Riasztják a katasztrófa védelmet, honvédséget, rendőrséget (a férjemék esetében csak a férfiakat vitték, addig a nők nyomoztak), tűzoltóság... Viszont anno a háborúkban a nők is dolgoztak, pl: önkéntesnek kellett jelentkezniük kórházakban.

2010. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
6 éves korig?Akkor megyek reklamálni a hivatalba.Köszi a linket!
2010. szept. 13. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!