Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Benneteket is beoszto...

Anyukák! Benneteket is beosztottak polgári védelmi szolgálatba?

Figyelt kérdés

Ki vagy akadva.Az egy éves gyereket hova teszem ha mennem kell szolgálatba?Mert ugyebár ha nem megyek megbüntetnek.

Fellebezhetek 5000 forintért.

Mit gondoltok erről?Ez csak nálunk van, vagy mindenhol ezt találták most ki?


2010. szept. 13. 14:18
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Én is most kaptam ilyet. Azt hittem, széttépem. De az lehet, hogy valakit szájon vágok, úgy, hogy maradandó sérülést szenved és bekerülök a bulvárlapokba. Nincs még elég dolgom? Sz*ros 77000 Ft-ért hajtok egy általános iskolában műszaki területen, 22 éves munkaviszonnyal, 4 szakmával. A közmunkások, meg a híres-nevezetes városi karbantartó szolgálat, aki nagy mellénnyel magára vállalta az iskolák karbantartását, csak mászkál föl-le, cigizik az iskola előtt, kijön szerszám nélkül, aztán hivatkozik erre, hogy nem tudja megcsinálni. Szóval helyettük is kell dolgoznom. Ezen kívül számítógépen annyi a dolgom, hogy esténként otthon is csinálnom kell saját árammal, géppel, internet-előfizetéssel. Már így is épp elegem van. És most még ez is! Dolgozok én a közért épp eleget (saját szerszám, stb. bent az iskolában). Úgyhogy ne tessék engeb b*szogatni ilyesmivel. Szívesen fölrúgom a polgármestert is, oszt legalább megyek a börtönbe. Vagy kifizetem a 100.000 Ft bírságot, aztán töröljék szemüket-szájukat
2011. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!