Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt kibírni? 12...

Hogyan lehet ezt kibírni? 12 hét után vissza kellene mennem dolgozni.

Figyelt kérdés

Külföldön élek és itt 6 max 12 hét szülés szabadság van. A keresetem egész jó és nehéz lenne ugyan ilyen munkát találni.

Viszont bele bolondulok ha arra gondolok hogy a 3 hos babámat mással hagyom.

Anyósom nem dolgozik és a férjem otthonról dolgozik, de én nem tudom azt feldolgozni hogy én ne lehessek a babammal.


Próbálom elintezni hogy nekem is engedélyezték az otthonról való munkát de ez nem garantált.


Ti mit tennétek? Férjem jól keres, de azért az én fizetesemre is szükség lenne.


Férjem mondja hogy ott hagyhatom a munkát egyelőre, de tudom hogy ilyen összeggel és ilyen könnyű munkát nem tudok szerezni.


Tanácstalan vagyok.


2022. márc. 14. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

"de tudom hogy ilyen összeggel és ilyen könnyű munkát nem tudok szerezni."


A gyereked is csak egyszer ekkora. Ha kell a pénz majd keresel valamit.

2022. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Nemtudom, nehéz helyzetben lehetsz. Én biztos hogy a gyerekemmel maradnék. Annyira pici még. Inkáb kilépnék, legalább 1 éves koráig ha megengedhetem magamnak. Ugye nálunk itthon 3 évig otthon lehet lenni, visszamehettem volna dolgozni, de ez a 3 év, ez annyira a kezdetleges idő, én inkább vele maradtam. De ez az én ügyem végülis.

Én a helyedben biztos veke maradnék, ameddig csak lehet. Így is nagyon gyorsan elrepül az idő...

2022. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

En is kulfoldon elek, a gyereket valasztottam.

O egyszer kicsi, en meg meg dolgozhatok 40 evig. Inkabb ennek lekvaros kenyeret , csak a babammal maradhassak minimum az elso evben.

2022. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

Szép és jó, csak nehogy aztán évekig a gyereknek is lekváros kenyéren kelljen emiatt élnie...


Kérdező, próbáld elintézni a home officet, vagy hogy egyik héten bejársz, másik héten otthonról dolgozol.

2022. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem is értem a kérdést. Egyértelműen a gyerekekkel vagyok.
2022. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Én is a gyerekemmel maradnek, akkor még nagyon pici, nagyon anyás, csak te jelented neki a biztonságot. Én ilyen korban senkinek nem birtam odaadni, mert mindenki másnál sírt. 1 éves kora után már teljesen más, akkor már kis felfedező.
2022. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
Ez egyébként nem jutott eszedbe, mielőtt gyereket vállaltál?
2022. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
4-es, irja, hogy jol keres a ferje.
2022. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Na igen. Sajnos nem vagy könnyű helyzetben. Nekem a házunkban van a vállalkozásom 1 szinttel lentebb. Amikor csak akarom vagy a baba akarja fel tudok jönni. Szoptatni is (igény szerint tervezem szoptatni). Sokan megszólnak, de nem tudok 3 hónapnál többet kiesni. Egy vállalkozást kell vinnem és kell a bevétel is. Nekem mondjuk előny, hogy itthonról megoldható. Próbáld meg elintéztetni a home office-ot. Az lenne neked a legjobb szerintem. Így átvészelhető azért ez az időszak.
2022. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Én is azt az egyet nem értem, hogy ez miért most merült fel kérdésként, és miért nem a gyerekvállalás előtt. Senki sem szokott előre gondolkozni, tervezni?
2022. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!