Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik, hogy az egyik cicimbe...

Létezik, hogy az egyik cicimben 110 ml tej van kb. , a másikban meg csak 50-60? Kb ennyit tudok belőle összesen kiszedni a babóval együtt.

Figyelt kérdés
Kb. 80akat eszik 3-4 óránként, nem kevés az egy 1 hónapos babának?
2010. dec. 29. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
ha annyit eszik de lenne neki 110 is akkor annyira van szüksége és igen van hogy egyik mellben több van mint a másikban nekem már látványos is ez a különbség de ez van megéri csak neki legyen jó :-)))
2010. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is az egyik sokkal tobbet termelt, es az a mellem lathatoan picit nagyobb is volt sajnos. Probaltam kevesebbet fejni, ill. szoptatni abbol a masikhoz kepest, hogy kevesebbet kezdjen el termelni, de sajnos az lett a vege, hogy irtora fajt es ki is csikosodott a borom emiatt. :(


Ha jol emlekszem 80ml-ket evett az enyem is ennyi idosen, ez abszolut nem keves en szerintem.

2010. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik páros szervünk sem szimmetrikus teljesen. A tejtermeés sem az. Nekem is több van a jobb mellemben, mint a balban. A fiam három hónapos koráig 80-akat evett egyszerre (kb háromóránként), és gyönyörű nagy fiú lett ennyitől is. :-)
2010. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy az egyik mellemből lefejtem 260 ml-t, míg a másikból 160-at... Szóval az ilyen előfordul.

A babának meg a 80 ml szerintem teljesen normális, bár az enyém elég hamar elkezdte a normál adagokat duplázni. :D

2010. dec. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!