Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire jelent a nőnek...

Mennyire jelent a nőnek hátrányt a bíróságon, ha a válás kimondása előtt odaköltözik az új párjához?

Figyelt kérdés

Ha már hónapok óta elköltözött az egyébként erőszakos, bántalmazó férjétől, és már túl is vannak 2 válóperes tárgyaláson. Illetve az elköltözés óta eltelt 7 hónap, azóta a nő a szüleivel lakik.

Ennyi idő elteltével lehet e probléma a gyermek elhelyezése, ha az anya az azóta alakult kapcsolatához szeretne költözni? Valaki azt mondja hogy ezért akár el is vehetik tőle a gyermeket, és inkább harmadik személynél helyezik el, mivel az apuka is alkalmatlan. Más szerint pedig nem befolyásol semmit. A gyermek ideiglenes végzéssel az édesanyjához lett elhelyezve, és mindössze 2 éves lesz.

Plusz az apa megvan róla győződve, hogy volt felesége már az együttélésük alatt is kapcsolatban volt ezzel a férfival (vagy mással), annak ellenére hogy könnyen bizonyítható hogy nem így volt, de mégis a nő kapcsolatát bizonyítékként próbálja előadni az állítólagos hűtlenségére.



2022. ápr. 8. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2022. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek kijön az uj parjaval es nem eri semmilyen hatrany es megvan a helye akkor inkabb előny mint hatrany
2022. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi hátránya nem lesz.
2022. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Akkor miért mondta ezt pont a válóperes ügyvéd? Mert szerintem még egészségesebb is ha rendes családba kerül, nem pedig a nagyszülőkkel élnek együtt.

A kislány és a férfi teljesen elfogadják egymást, jól kijönnek.

2022. ápr. 8. 16:20
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem semennyire,de én kivárnám a válás végét, ne legyen rajtad támadási felület.
2022. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ügyvéd be akarja ijeszteni a nöt.


5-ös: semmiféle támadási felület nincs, MO-on a válóper során nincs olyan, hogy ki a hibás a kapcsolat megromlásában.

2022. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
6-os,én tanultam jogot,igaz nem jogász képzésen csak kiegészítő tárgyként,ott a bíró tanárunk nem teljesen ezt mondta...
2022. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én jogász képzésen tanultam jogot, hidd el, ez nem jelent problémát a gyermekelhelyezésnél.
2022. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

9


Nem



Ha nem a gyerek előtt történt akkor az útszéli döglött kutyàt nem érdekli, hogy ezzel a csúnya de találó szófordulttal éljek.

2022. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9-es: Ez nem számít, a gyereket ettöl még el tudja rendesen látni, a magánélete, meg a szexuális étvágya lényegtelen.

Abban az esetben számítana bármit is, ha képtelen a gyerek ellátására, erröl pedig szó sincs.

2022. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!