Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Itt a gyerekvállalás témakörbe...

Itt a gyerekvállalás témakörben miért van ennyi agresszív, rosszindulatú anyuka?

Figyelt kérdés

A kérdéseket olvasva szinte elszörnyedek, miket írnak, milyen stílust megengednek egymásnak a válaszadók. És a 90%-uk szülő, újdonsült anyuka!


Aki nem szoptat 2 évig az rohadt önző, minek szült, akinek császárja volt az egy értéktelen sz*r, aki nem tud szoptatni nem is ember, aki otthon meri hagyni a babáját pár órára a nagymamával holmi kikapcsolódásért cserébe az egy rohadt aljas nőszemély, akinek fontos szülés után a szexuális élete, az egy csak magára gondoló szajha, akinél külön szobába alszik a gyerek az meggondolatlan, nemtörődöm, ostoba...


Kérdem én, azokat a nőket, akik az ilyen és hasonló hangvételű kommenteket írják ki vette el? Ki a búbánat vállalt velük gyermeket? És lefgőképp: ki a jóisten tudja őket elviselni nap mint nap? Vagy éppen azért ilyen támadóak, mert a saját hibás viselkedésüket próbálják védeni, ami már most, a baba születése után a házasságuk rovására megy?


2013. nov. 29. 23:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Áh, szerintem a napi stressz után itt vezeti le a 80% a gőzt... és sajnos igen, ilyen formában. Olyan is van, aki nem is anyuka, csak szeretne az lenni, és ő is itt éli ki a frusztráltságát. Engem olyan nő "cseszett" le (nem itt a gyk-n!) hogy nem szoptatok (nem volt tejem), akinek gyereke sincs. Én az itteni válaszokon már fenn se akadok, örülök a néhány értelmes válasznak, a többivel nem foglalkozom. Még arra se méltatom ezeket, hogy lepontozzam! :D Úgyhogy a titok: szűrni és lesz.arni a nem normális válaszolókat.
2013. nov. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Nagyon durva. Komolyan nem értem, honnan ez a sok stressz!


Valahogy így egyszerre csak elképzeltem, ahogy az anyuka ismerőseim hazamennek, és itt ilyen agresszív állatokká változva kiírják magukból a dolgot, napközben meg tök normálisnak tűnnek... :D


De nagyon remélem, hogy ez csak egy elenyésző és elrémisztő statisztika itt :)

2013. nov. 29. 23:31
 3/37 anonim ***** válasza:
76%
Hát eszem ágában sincs 2 évig szoptatni, császárom volt, és nem érzem sza* rnak magam, apával otthon hagyom a kisfiam néha, a szexuális életem NAGYON fontos nekem, viszont a gyerekem velünk egy szobában alszik, és szoptatok. Akkor én most hova tartozom? Nem (csak) aljasságról van itt szó, hanem arról, hogy néhányan (tudom, melyik kérdés miatt írtál most) olyan ostobák, hogy az fáj. Engem a férjem vett el, imádom, ő is engem, de hidd el, hatalmas barmok tudnak hatalmas baromságokat írni néhány kérdéshez. Utálom pl, amikor valaki úgy ad tanácsot, (ráadásul valami iszonyat baromságot) hogy halvány hagymaszagú fingja sincs, hogy miről beszél. De egyébként értem, mit mondasz, sok okoskodó mintaanyukától én is hánynék..
2013. nov. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Nézd 2., én nem kategorizálok. Inkább csak azt nem értem, hogy itt a fórumon ahogy leszűrtem vannak bizonyos nézőpontok, amikkel ha szembemennek, akkor kb. keresztrefeszítik az adott anyukákat.


Angol fórumokat is sokat olvasok, érdekes, ott pl. sosem láttam még személyeskedést vagy gyűlölködést ilyen témákon, inkább csak segítőkészséget vagy győzködést (pl. császár-normál szülés témában sem vitatkoztak, csak kifejtették a véleményüket).


Én nem csak azért tartom szomorúnak ezt az egészet, mert ez azt is mutatja mennyi boldogtalan, frusztrált anyuka is van itt valójában, hanem azért, mert bizonyos elvek erőltetése fontosabb jópáruknak, mint a segítségnyújtás.


Pl. nemrég az igény szerinti szoptatásra írták, hogy kb. rohadjon meg aki azt csinálja, mert úgysem fog menni 6 hónapig, stb.

2013. nov. 29. 23:41
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Kepzeld, lassan 1,5 eve nem voltam gyk-n. Kulfoldre koltoztunk, dolgunk ezer,ket pici gzerekunk van. Na, de nem is ez a lenyeg,hanem, hogy mikor aktiv latogato voltam,mondjuk 2009-2010 korul akkor is nagyon sok agressziv, tamado valasz erkezett kerdesekre, hihetetlen stilusban. Es kicsit szomoru, hogy 1,5 utan az elso kerdes amibe beleszaladok szinten errol szol )ami miatt igazabol le is szoktam innen....)Igazabol en is mindig arra gondoltam, hogy sokan itt vezetik le az agressziot, adjak ki magukbol a faradtsagot....ami ugye nem fair. Sokat gondolkoztam en is ezen, aztan inkabb elhagytam az oldalt.
2013. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Sok igazság van ebben, amit írsz, 3.!


Többek között a családi témakörben és itt találkozni a legtöbbet ezzel, de ami durva még az ételek!!! kategóriában is ölre tudnak menni olyanokon, hogy fehér vagy piros-e a krumplifőzelék, vagy hogy a paprikás vagy a pörkölt tejfölös-e.

A kérdést is csak azért írtam ki, mert ma már annyi ilyenbe botlottam, hogy lassan el sem hiszem. Tényleg ennyi embernek esik jól másokba belekötni segítség helyett? Szomorú :(


Na meg ott van az is, hogy néha már inkább nem is koptatom a billentyűzetet a válaszért, mert valaki úgyis lepontoz a bánatba...

2013. nov. 29. 23:47
 7/37 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem a válaszolók hozzáállása nagyban függ a kérdéstől, és egyben a kérdező stílusától is!

Olvastam pl. olyat hogy egy felnőtt nő, abortuszt szeretne csak azért mert ő nem képes feladni a szórakozást, utazást bulizást a saját gyermeke életéért, konkrétan azt írta hogy ő nem akarja szeretni a babát, fel sem akar kelni arra hogy sír a gyerek...holott megírta mindene meglenne hozzá, pénz,lakás, párkapcsolat, ilyen emberekhez nem sok jót lehet hozzáfűzni.

2013. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

7.: oké, ez durva, DE én úgy gondolom, ha valaki ilyen ostoba, annak tényleg nem való gyermek. Nem biztatnám a megtartására, mert csak a babának okozna kárt vele.


De ilyen esetben pl. megjelenik 30 válaszadó, és kijelentik, hogy gyerekgyilkos. Holott az abortusz egy legális és normális procedúra, gyerekről ilyenkor még szó sincs. Sokkal rosszabb szerintem, ha egy szeretet nélküli életre megszüli a babát, mintha sosem születik meg.

2013. nov. 29. 23:52
 9/37 anonim ***** válasza:
82%

utolsó vagyok...még egy gondolat. Lepontozásról,nem sok értelmét látom a pontozgatásnak, mert nyilván az pontoz le akinek fáj az igazság.

Egyszer egy nagyszülő kiírta hogy mit tegyen a gyerekével, mert hogy nem eszik sokmindent a huszon valahány hós kisgyerek, tápszerezik, és nyomják bele a szörpöt...

Én megírtam hogy az n gyerekem fél évesen tejet ivott, onnan kezdve kapt a főtt ételt, és hogy azt sem tudja mi az a szörp. Erre lepontoznak, ezt mondjuk én sem értettem miért volt másnak jó..

2013. nov. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
1 hete kb. a családi kapcsolatokban egy anyuka azért akarta eltiltani a nagymamától (anyós) a gyereket, mert egy kanál joghurtot adott a fél éves babának, meg egy kis zöldséget a levesből. És még a pártját is fogták, hogy igen, az ilyennel többet nem szabad egyedül hagyni a gyereket, mert úr isten, mi lesz vele... :(
2013. nov. 29. 23:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!