Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen megdöbbentő tudatlanság...

Milyen megdöbbentő tudatlanságot tapasztaltál gyerekvállalás témakörben?

Figyelt kérdés

Egy régebbi sztoriról jutott eszembe. Szülés után jött a gyerekorvos receptekkel, információkkal. Az egyik receptnél mondta, hogy ez lázcsillapító kúp, ha szükség van rá, vágjam félbe ÉS BONTSAM KI A CSOMAGOLÁSBÓL, mielőtt a sejhajába nyomom.

Itt nagyon döbbent fejet vághattam, mert elkezdett szabadkozni, hogy ő se gondolta, hogy ilyet el kell mondani, de hoztak már be gyereket ilyen problémával, azóta inkább elmondja mindenkinek...


2015. máj. 19. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Még terhesen lepődtem meg, amikor május 1-e előtt mentem a dokihoz, aki úgy búcsúzott el, hogy de a majálison nehogy bemenjek az ugrólóvárba ugrálni. Elég furcsán néztem rá, kikerekedett szemekkel, mire mondta, hogy tavalyi évben az egyik kismamájánál 7 héttel előbb indult be a szülés, mert elment ugrálni a nagyobbik gyerekével.

Nem tudom, nekem ekkora hülyeség eszembe sem jutott volna.

2015. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 mincayani ***** válasza:
29%
És Rubint Réka?!9 hósan terepfutásra menni?De tudjátok mit?Mindenki más,kismamára válogatja,vki bírja a megterhelést,vki ott szül meg helyben.Mondjuk én se kímélgettem magam,egy hetem volt a szülésig-programozott császár-úgy emeltem fel a lépcsőn a babakocsit a 2 gyerekemmel,ahogy voltam,és tudjátok,h miért?Mert nem volt semmi segítségem,ennyi.De a kérdésre valaszolva:nem tudok túlkapásokról,hacsak az nem hogy egy ismerősömet már 4 hósan nem engedte hajolgatni a férje,se cipőt megkötni.Furcsák az emberek...
2015. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Ezen az oldalon félelmetes hülyeségek vannak. A teherbeeséstől a gyerek altatásáig minden. Tényleg nincs határ.

Nekem volt olyan ismerősöm, aki hónapokig (!) nem ment a gyerekkel ki a házból, mert hasfájós és sír. Láttam újszülöttet sportkocsiban ültetve sétáltatni. De mondom, bármit el tudok képzelni, alapdolgokkal nincsenek tisztában sokan.

2015. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Egy ismerősöm meg volt győződve róla, hogy azért nem ehet csípőset terhesen, mert a magzatnak szétmarja a száját. Azt is állította, hogy a baba végig pisil-kakil a magzatvízbe. Mindezt úgy, hogy a bátyja szülész-nőgyógyász.
2015. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Épp ma láttam a déli 30 fokos, tűző napsütésben egy hordozott csecsemőt (1-3 hónap körüli lehetett), a fején semmi nem volt, sütött rá a nap premier plánban. :(


4-es válaszoló, a babák tényleg pisilnek méhen belül!

2015. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Tudom, de székletet nem ürítenek. (Tudom, túlhordásnál előfordul, de az veszélyes)
2015. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Koraszülött osztályon dolgozom, így találkozok érdekes dolgokkal.

1. "Kisebbségi" 16 éves leányzóval folytatott beszélgetésem:

Ő: Most hány kg a baba?

Én: 1990g

Ő: Jajj, az már majdnem 3 kg..És mennyi idős is most?

Erre a kedves nagymama: Jajj lányom, ne légy már ilyen h*lye

Na igen.. :D


Fiatal kispapa, 1órája hozták be a 26hetes 3as ikreit:

A legelső két kérdése:

1. hétvégére hazaviheti őket?

2. miért nem az ő nevét kapták a gyerekek? (nem volt apasági)

Itt is furcsán néztünk, hogy ezek a legnagyobb gondjai

:D :D

2015. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Érdekes, amit leírtál, nekem szülés után mondták ugyanezt a kórházban a medikák a glicerines kúp felhasználása kapcsán, eszerint nemcsak megdöbbentő a sztori, de nem is egyedi eset...

2015. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

6 hetes lányommal vártam hallásvizsgálatra a kórházban. Mellettem egy anyuka a szintén 6 hetes fiát etette milli krémtúróval. Legalább volt annyi esze, hogy a mazsolákat kiszedte a tesójának. :D


És ez csak egy a sok gyöngyszem közül.

2015. máj. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Itt lehet a legtöbb hülyesèget olvasni .ebben a kategoriában ezen az oldalon .
2015. máj. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!