Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első repülés gyerekkel. Tippek?

Első repülés gyerekkel. Tippek?

Figyelt kérdés

3.5 éves a lányom, most fog repülni először jövőhéten velünk először.

2 óra 10 perc az út

Nyáron megyünk egy hosszabb (6 órás repülés) útra és úgy voltunk vele kicsit kezdje rövodebb úttal, de azért izgulok. Szobatiszta kb 5 hónapja, de nem szívesen mennék vele repülőn wc-re. Én magam se szerettem soha menni. Akik repülnek gyerekkel, adjatok tippeket :)


2022. ápr. 20. 18:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
10%
Sosem buszozott velem anyám, nem voltunk rá szorulva, autónk volt.
2022. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%
A repülőgép akkor is közlekedési eszköz marad, ami arra szolgál, hogy eljuttassa az embereket A-ból B-be. Nem pihenésre meg munkára van, arra ott a szálloda meg az irodád.
2022. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
15%
És aki 6-12 órát utazik? Fulladjon meg vagy mi? Ne aludja át az utat mert a szent gyermek ordítani akar? Nem mindenki marad ébren.
2022. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Utaztam elég sokat repülővel és gyerek még sosem zavart.

Ellenben ült mögöttem már 10 fős részeg orosz társáság akik végig vedeltek és üvöltöttek Moszkváig, egy percet nem tudtam pihenni (nem is értem miért lehet részegen felszállni és alkohol fogyasztani repülőn) ült már mögöttem Koppenhágától Pestig egész úton gusztustalanul köhögő harákoló idősebb fazon, amitől amúgy a hideg ráz, már azon voltam hogy adjon már valami orvosi papírt hogy nem most fertőzött le TBC-vel

És ült már mellettem Londonig egész úton vedelő, hangosan zenét hallgató, horkoló minden idegesítőt csináló csávó.

Gyerek még sose zavart, biztos szerencsés vagyok.

2022. ápr. 20. 21:01
 15/27 A kérdező kommentje:
Ja és a kedvencem a Londontól Budapestig egész úton beszélgető vén banya, akinek mikor mondtam hogy bedugom a fülem és zenét hallgatok is mondta tovább meg 10 percenként állított fel mert wcre megy, sétál, táskából kivesz valamit stb , sose értettem hogy felnőtt emberek nem tudnak csendben nyugton ülni 2 órát...
2022. ápr. 20. 21:04
 16/27 anonim ***** válasza:
70%
13. Hát aki ennyire nem bírja, hogy rajta kívül mások is vannak ne utazzon! Vagy menjen első osztályra, ott nincs gyerek 🤷‍♀️
2022. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
29%
Nekem megérne annyit.
2022. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%

"És aki 6-12 órát utazik? Fulladjon meg vagy mi? Ne aludja át az utat mert a szent gyermek ordítani akar? Nem mindenki marad ébren."


Most ilyen alapon, akinek gyereke van, az ne utazzon repülővel, mert a szent gyermektelen pihenni akár?


Tetszik vagy sem, az emberiséghez hozzátartoznak a gyerekek, ha nem tetsz, költözz másik dimenzióba, ahol nincsenek gyerekek.

2022. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
15%
Előtte ne hagyd aludni hogy a repülőn aludjon. Faraszd ki mindenképp, ey akkor a repülő utat végig fogja aludni
2022. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
57%

A 4esnek igaza van.

Aki ült egy gépen órákat ordító gyerekkel az megérti.

2022. ápr. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!