Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első repülés gyerekkel. Tippek?

Első repülés gyerekkel. Tippek?

Figyelt kérdés

3.5 éves a lányom, most fog repülni először jövőhéten velünk először.

2 óra 10 perc az út

Nyáron megyünk egy hosszabb (6 órás repülés) útra és úgy voltunk vele kicsit kezdje rövodebb úttal, de azért izgulok. Szobatiszta kb 5 hónapja, de nem szívesen mennék vele repülőn wc-re. Én magam se szerettem soha menni. Akik repülnek gyerekkel, adjatok tippeket :)


2022. ápr. 20. 18:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
43%
20. Senkit nem érdekel a véleményetek. Aki nem akar gyereket hallani, látni maradjon otthon!
2022. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, hogy egy ekkora gyerekkel minek repülni? Tisztelet a kivételnek, ha nem szórakozásból teszik, hanem mert muszáj vinni, nincs más megoldás.

Majd vigyétek, mikor elég nagy lesz ahhoz, hogy nyugton, civilizáltan végigüljön egy repülőutat. Eljön az az idő is szépen.


Amúgy nem lenne hülyeség külön járat a gyerekeseknek. Hallgassák egymás gyerekeit, ha olyan jó az. Én akár fizetnék többet is, hogy ne kelljen több órán át elviselni a bömbölést és hogy a székemet hátulról rugdossák.

2022. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Egy 3.5 éves nem kisbaba, nem is értem miről beszéltek.. ?

Nyugton ül vonaton, autóban is.

2022. ápr. 21. 10:04
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
22. Mert utazni akarunk. Képzeld nem akarunk otthon ülni, mert van 1-2 elkényeztetett hisztigép aki azt hiszi körülötte forog a világ. Neked is jogodban áll első osztályú jegyet venni. Miért nem veszel?
2022. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
51%

21

A tiéd igen? Gyökér 😀

2022. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
25. Juj de beszóltál. Az én véleményem sem érdekel senkit, de én felszállhatok a gépre a gyerekemmel, te meg nem puffoghatsz. Ez a szép az egészben :)
2022. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, minden OK volt egyetlen szava sem volt az út során, nezett ki az ablakon meg mesét nézett fülhallgatóval kicsit :)
2022. máj. 4. 08:42
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!