Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első repülés gyerekkel. Tippek?

Első repülés gyerekkel. Tippek?

Figyelt kérdés

3.5 éves a lányom, most fog repülni először jövőhéten velünk először.

2 óra 10 perc az út

Nyáron megyünk egy hosszabb (6 órás repülés) útra és úgy voltunk vele kicsit kezdje rövodebb úttal, de azért izgulok. Szobatiszta kb 5 hónapja, de nem szívesen mennék vele repülőn wc-re. Én magam se szerettem soha menni. Akik repülnek gyerekkel, adjatok tippeket :)


2022. ápr. 20. 18:36
1 2 3
 1/27 babyboom567 ***** válasza:
94%
Ezt nem is értem,miért nem lehet wc-re enni,egy már szobatiszta majdnem 4 éves gyerekkel?
2022. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
35%

Én nem repültem gyerekkel, de első repülés előtt ajánlom ezt a videót megnézni, mert nagyon sok hasznos dolog benne van.

[link]

2022. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
3. És akkor mi van? Nekik is ugyanolyan joguk van ott lenni, mint bárki másnak.
2022. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
24%
Gyerekeseket én máshova ültetném, egy kupacba, élvezzék egymást. Más pihenni szeretne, dolgozni, akármi, erre ezt kell hallgassa jó pénzért.... ehhez meg más utasoknak van joga.
2022. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%

5. Lol :D


Ültetnéd, de senki nem kérdezett meg róla. Én meg a magadfajta megkeseredett kihaénnem kórókat ültetném egybe. Had tépjék meg egymást, mert nekik jogai vannak. Vicces ahogy háborogsz :)

2022. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
18%
Én ugyan nem vagyok megkeseredve, de ha 6 órán át kölyköket kéne hallgatnom, lenne pofozkodás feléjük.
2022. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

7. Szuper, mert akkor legalább leszállítanak a gépről, letartóztatnak és egy életre kitilt az összes légitársaság. Jó pofozkodást!


Nem értem miért gondoljátok, hogy érdekel bárkit a véleményetek egy olyan kérdés alatt, hogy hogy pisiljen a kislány a repülőn. Gyerekek vannak, repülnek is, akkor is ha nem tetszik. Jaj és a legjobb, nem tehettek semmit ellene. :)

2022. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
11%
Hát további szép estét neked :)
2022. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

3,5 évessel szerintem nem nehéz repülni. Repültünk eddig 1,5; 2; 2,5; 4; 5; 6 éves korukban. Mindegyik alkalom sima volt. Egyedül 2 évesen volt egy kis sírás, mielőtt elaludt, mert rossz időpontban repültünk. Késett a gép és túlfáradt.

De még ezután az út után is az volt a véleménye a körülöttünk ülőknek, hogy "milyen jó gyerek", "észre se vettem, hogy gyerek ül mögöttem"... stb, mert az út 99 %-ban csendben voltak.

A nagyobb gyerekek a gépen hangosabbak voltak.

Egyébként vigyél könyvet, játékot...te tudod, hogy mivel lehet lefoglalni. Nálunk a diaolvasás tabletről működik.

Legyen nem nagyon morzsálós enni-/innivaló.

Felszállás előtt menjetek pisilni. De az se katasztrófa ha fent kell. Pont ugyanúgy kell megoldani, mint máshol. Mi vittünk ülőke takaró papírt.

2022. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

"Más pihenni szeretne, dolgozni, akármi, erre ezt kell hallgassa jó pénzért."


?????


A repülőgép az egy közlekedési eszköz, nem wellness-szálloda, menjél oda pihenni. Mi lett volna, ha anyádat nem engedik fel veled a buszra anno?

2022. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!