Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem zavar titeket, hogy az...

Nem zavar titeket, hogy az exed mostohagyerekei többet vannak az exeddel, mint a saját gyerekeitek?

Figyelt kérdés
Ha a gyerekeitek is rosszul érzi magát emiatt, akkor neki mit mondtok?
2022. ápr. 20. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Az elején nagyon zavart, gyerekeket is. Most már megszokták, 1 év kellett hozzá.
2022. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Eleve mi az hogy az ex mostoha gyerekei.Azok sem a sajátjai,hanem az előző nő gyerekei,aki előtted volt.
2022. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Kicsit félre értetted a kérdés, 2-es!
2022. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Igazad van 2-es tényleg nem értem. Az ex mostoha gyerekei, tehát a volt férj mostoha gyerekei. Vagyis mégis dereng valami, azok a mostoha gyerekek az új kapcsolatába vannak.
2022. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem zavar, mert az én mostani párom, meg az exemmel közös gyerekeinkkel többet van, mint az exem. És azt gondolom, jobb mintát közvetít, örülök is, hogy így van. Persze az apjuk, tartsák a kapcsolatot. De az, hogy minden nap nem látják egymást, engem nem bánt. Lehet nem tetszene, ha azt látnám a gyerekeken, hogy őket zavarja. De őket sem. Eleinte voltak kétségeik, hogy akkor most kit szeret jobban apa. De ebben jó az apjuk. Ha ott vannak körülöttük forog a világ, szereti őket. Én is ezt erősítem bennük, hogy biztosan hiányoznak neki, ha nincsenek ott, stb... csak a gyerekeim érdekében foglalkozok még az apjuk új életével.
2022. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Hát engem aztán nem izgat.

Én örülök, ha a gyerek minél kevesebbet van ott, és nem tömik hülyeségekkel a fejét...

2022. ápr. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!