Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt olvastam meg mondták,h.szü...

Azt olvastam meg mondták,h.szülés után elkezd hullani a hajam,meg általában ez mindenkinél így van.Na most 2éves a kisfiam és nekem pl most kezd nagyon😔 Szerencsére sok van de nagyon zavar mitől lehet? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Mit tehetek ellene? Minden ötletre vevő vagyok.Szülés után is volt ,h.több hullott egyszerre de ,h.ennyi időre rá normális ezt nem tudom.A kicsi elött szinte mindig kivolt engedve a hajam most nyilván össze van kötve ettől is lehet? Köszi aki válaszol!
2021. okt. 20. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván nem 2 év után kezd hullani, szoptatás alatt szokott, a hormon változások miatt.

Jó lenne kideriteni, mi okozza nálad. Ami lehet, az pl fogászati probléma, gyulladás a szervezetben, nőgyógyászati zavar vagy csak szimpla vitaminhiány.

Ha az étkezésed rendben van, változatos, szedsz elegendő "szépség vitamint", gondolok itt b, e vitaminra pl (dmes hajvitamin például nagyon jó szerintem) , akkor menj tovább:labor, nőgyógyász, fogorvos.

2021. okt. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem, ennek már nincs köze a szüléshez. Szerintem is valami tápanyaghiány. Nézess egy vérképet.
2021. okt. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mindig így, csak gyakori. 2 évvel utána nem valószínű, hogy a szülés miatt lenne. Szoptatod még? Háziorvoshoz menj el, biztos küldd vérvételre. Okozhatja vitamin/nyomelem hiány vagy valami gyulladás is.
2021. okt. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szüléstől független màr

Vashiány?



1. A szoptatáshoz sincs köze, a hormonok leesése miatt van

3,5 -4 hó körül indul-8 hó körül vége

Legrosszabb 5-6 közt.


Persze vannak szórások...van akinek nincs van akinek elhúzódik

Ez csak az átlag..

2021. okt. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoptatáshoz annyiban lehet köze, hogy az okozhat mindenféle hiányt. Nekem pl. csontritkulásom lett.
2021. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm mindenkinek.Igen szoptatok még! Hajvitaminra gondoltam már én is,viszont szinte mindenre rávan írva,h.terhesség szoptatás alatt nem ajánlott..

Remélem tényleg csak vitamin hiány és nem más.Nem sokat alszunk sajna változó az alvása is amitől kicsit kimerültem.

Mindenkinek kösziii😊

2021. okt. 20. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!