Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit olvasol a gyerekednek?

Mennyit olvasol a gyerekednek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 22. 17:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Kb semennyit
2022. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Mikor kisebb volt, akkor minden nap olvastam esti mesét, 1-2 történetet általában. Most, hogy már felső tagozatos, a tankönyvekből olvasok fel neki, hátha ragad rá valami 🙂
2022. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
2,5 éves. Minden este 3-4 rövidebb mese meg van hogy napközben is kéri hogy olvassak
2022. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos napközben nem érdekli, alvás előtt viszont bármeddig elhallgatná,így változó attól függ mikor jutunk be, 2-5 Bogyó vagy Anna Peti.

3 éves

2022. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Nekem gyerekkoromban az anyukám saját meséket talált ki és azt mesélte minden este, a könyvből elolvastam magamnak 3 éves koromtól.
2022. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Rengeteget. A nagyobb még csak mászni tudott, amikor már tucatjával hordta az ölembe a könyveket (leporellókat), hogy olvassak. Órákat olvastam neki. A kisebb is imádja a könyveket. Tv-t nem néznek. Mivel már mindkettő ovis, így nyilván hétköznap csak délután, este olvasunk (most épp az apjuk olvas), kb. 1 órát.

Hétvégén többet. Rossz idő esetén 3-4 óra elosztva, jó idő esetén 1-2 óra.

3 és 6 évesek.

2022. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Sokat. Amikor hozza a könyveket (márpedig sokszor), én mindent elolvasok neki. 2 éves. Alváshoz nincs olvasás, mert nem része az altatásnak nálunk.
2022. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
7-es vagyok: nem csodálom, hogy most lett két éves, és összetett mondatokban beszél, meg talál ki történeteket. Biztos h azért is, mert rengeteget olvasunk neki.
2022. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Semennyit. Próbáltam, nem szerette. Neki az vált be, ha kitaláltam egy történetet, amibe beleszolhatott, amit együtt alakithattunk.
2022. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Minden este. Már 6 éves. Könyvtárba is be van iratkozva, onnan is hozunk szuper könyveket. De otthon is van nagyon sok neki.


Még mikor a hasamban volt,de már nagy baba volt,akkor is már kommunikáltunk vele,mondtunk neki rövid történeteket,meg én énekeltem neki 2-3 altatódalt,amit szerettem volna,hogy szokjon meg.

2022. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!