Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a rossz a mozaikcsaládban?...

Mi a rossz a mozaikcsaládban? Mitől jobb a "hagyományos" család?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 22. 17:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

Ugye ezt a kérdést te sem gondolod komolyan?

Persze az elvált emberek próbálják azzal nyugtatgatni magukat, hogy ez a gyereknek is jó, de miért lenne jó?

Nyilván ha apuka részegen veri anyukát és folyton veszekednek, annál jobb a válás. De Az ideális az lenne, ha nem lenne válás, és mindenki együtt maradna, és együtt nevelnék fel a gyerekeket.

Nekem elváltak a szüleim, és egészen elképesztő, ahogy anyám az egészet kezelte. Apámat folyamatosan szidta előttem, a nevét nem volt szabad kiejteni a számon. Elvárta volna, hogy 13 évesen én őt lelkileg támogassam, mert neki milyen rossz, hogy el kellett válni. De ő engem kicsit sem támogatott semmiben, ha ki mertem ejteni a számon, hogy hiányzik apu, akkor minden rohadéknak elhordott. Miután másodszor is férjhez ment, közölte velem, hogy nekem már nem sok helyem van az ő életében, mivel már lett másik családja. A bátyám vissza is költözött apámhoz, de ott sem nagyon látták szívesen, mert ott is volt már új család. Szóval az elvált szülők gyerekeit csak dobálják, mindenhol útban vannak.

2022. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Derjaderja ***** válasza:
27%

Hát nem tudom, nálunk a párom ès a kicsik folyamatosan várják, mikor jön haza a fèltesó, párom meg szokta siratja ha elmegy.

Èn is igyekszem kedvezni neki, sokkal többet sütök-főzök. Párom minden szabiját arra veszi ki amikor jön a fia.

Nekem kB az tetszett meg a párosban anno, ahogyan a fiáról mesélt. Nem mondom hogy egy ekkora nagy, már szinte kiskamaszkènt megismert srác olyan kapcsolat mint a sajátját, de mondjuk úgy vagyok vele mint az unokaöccsèmmel, elbeszèlgetünk, kB vele az egyik legjobb beszélgetni a nagyobb családban is.

Az otthoni otthonában meg ott az anyja aki nagyon szereti.

Nyilván ideális ha az eredeti család marad egyben boldogságban, harmóniában, ezt senki nem vitatja, de amit Te ìrsz, az egy nagyon szomorú szélsőség.

2022. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%
Kényszerszülte helyzet
2022. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!