Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik babás újságot olvassátok?

Melyik babás újságot olvassátok?

Figyelt kérdés

Leirom én mit gondolok róluk:


Anyák lapja: ósdi degenerált szájbarágós módon dezinformációk tömkelege. idealizált képek tiszta babaszobáról rózsaszinü újszülöttekről és tápszeres üvegekről


baba magazin. nagyjából ugyanez


kismama: ezt szeretem csak az nem tetszik benne hogy a kórházismertető rész rövid és hiányzik sok minden részlet.

sokkal családiasabb...


2010. szept. 16. 12:22
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

fitt mama: dobj félre mindent férjet csecsemőt azt húzzál le edzeni mert hiztál 30 dekát


van még egy babatervezős újság ami kalap szart se ér ingyen kéne osztogatni hogy a hajléktalanok füthessenek vele télen.

2010. szept. 16. 12:26
 2/26 anonim ***** válasza:
62%

Agymosó lap mindegyik.

Én nem olvasom őket, mint ahogy a kismama tv műsorokat sem szeretem nézni, mivel annyira egyoldalúan közelítenek meg mindent. Ami miatt különösen dühös vagyok ezekre a médiumokra, hogy sokszor felesleges és irreális elvárásokat mutatnak követendő példaként.

2010. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod.


igen a babavilág c. tv2-es szuperprodukció


nézzük meg hogy xy bulvárhős kipottyantotta modern nevü gnóm gyerekét és hogy nem tesz eleget anyai kötelességének meg mennyi idő alatt fogyott vissza gombos edina - még most is egy bálna-


ha tehetem elmegyek otthonról szombat délben hogy esélyem se legyen odakapcsolni

2010. szept. 16. 12:31
 4/26 anonim ***** válasza:

Anyák Lapja, Baba nem szeretem őket, totál béna újságírókkal, akik még fogalmazni sem tudnak.


Kismama közelebb áll hozzám, de azzal meg az a bajom, hogy ha nem alszol együtt a babáddal és nem hordozod magadon napi 30 órában és nem szoptatod az érettségiig, akkor SZARanya vagy. Ezekben a kérdésekben a Kismama eléggé szűklátókörű, de ha ezt szelektálom, akkor jó magazin.

2010. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Kismamát. Régen 9-10 éve volt Kisbaba is (Kismama társlapja) azt szerettem a legjobban, de sajnos hamar megszűnt. Szerncsére az összes szám megvan.


Akkor- az első gyereknél- Kismama előfizető is voltam, most másodiknál inkább a könyvtárban szoktam olvasgatni.

Főleg a szülsétörténeteket.


Anyák lapját, Baba magazin nem szeretem (nesze semmi, fogd meg jó úúságok), volt egy Fitt mama c. újság még anno, azt kimondottam utáltam, nem tudom létezik-e még.

2010. szept. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

köszi neked is ..

igen valamelyik nap volt szó róla hogy néhány szoptatási módszer visszaviszi az anyukát az ősközösségbe.


ettől eltekintve jó de én évente kiadnék egy vastagabb kiadványt ami a kórházakról szól és egy intézmény 5-6 oldal lenn -tudom hogy van a könyv a HOL JÓ SZÜLNI - CSAK VALAHOGY NEM UGYANAZ ... v. úgy oldanám meg hogy minden hónapban egy valamivel foglalkozzanak pl.


széklet


milyen az anyatejes, hogy szoktassuk a bilire/wc-re, hasmenés - szorulás egészen 5 éves korig.

2010. szept. 16. 12:49
 7/26 A kérdező kommentje:
sajnos még létezik.
2010. szept. 16. 12:50
 8/26 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled, pont ezért egyiket sem olvasom.
2010. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

előző

Igen Kismama egyetelen baja az időnkénti elvakultság, hogy nem jó semmi, csak ami ősanyás.

2010. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
előző a 12:49-es voltam
2010. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!