Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olvassátok/nézitek az 56...

Olvassátok/nézitek az 56 pizsama c. blogot ill. a feltöltött videókat? Szerintem nagyon érdekes. Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné: az alapkoncepció az, hogy a készítő próbálja körbejárni a kevés gyerek vs. sok gyerek témát, és ennek jegyében mindig más családról tesz közzé egy néhány perces videót, amelyben a szülő meséli el, milyen az élet annyi gyerekkel, amennyi neki van, és miért alakult így, miben más stb.


Az egyes videókban a gyerekek száma egyre csökken, van 11, 9, 8, 7, 6, 5, 4 és 3 gyerekes családokról is videó, a sorozatból még hátravan a 2 és 1 gyerekes család bemutatása (egyik sem kisebbségi).


Nagyon érdekes dolgok hangzanak el bennük.


2011. jún. 1. 12:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja, és a link :)


[link]

2011. jún. 1. 12:30
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik!!!
2011. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nekem is :)


A 9 gyerekes anyuka különösen szimpatikus.

2011. jún. 1. 12:34
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen!

Tegnap akadtam rá. Szerintem szuper jó.

A 7 gyerekes apa nagyon-nagyon ismerős, csak még nem jöttem rá, hogy honnan.

2011. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Nekem a 7 gyerekes puka tetszik különösen.Nagyon türelmes szülők lehetnek!Minden elismerés az Ővéké!!!!!!!!!

2011. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát igen..ilyenkor kicsit elgondolkodok, helyes volt-e nekünk megállni 4-nél. De őszintén szólva én nem bírnék egész életemben otthon maradni és gyereket nevelni, háztartást vezetni, nekem már most, 5 év folyamatos itthonlét után nagyon hiányzik a munkám és várom, hogy jövőre visszamehessek. De minden tiszteletem azé, aki 20 év után most megy vissza először dolgozni, mert eddig gyereket nevelt.
2011. jún. 1. 13:18
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen!Én is így vagyok vele mint Te.Nekünk 3 van és nagyon klassz dolog(persze vannak hullámvölgyek) és imádom őket!De úgy érzem nem tudnám sok-sok évig ezt csinálni.Kell az a bizonyos más elfoglaltság,kell a felnőtt társaság.De azt is tudom ha vissza megyek akkor egy idő után hiányzik majd az itthon lét:)

1ső válaszoló

2011. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De jó, hogy belinkelted ide! Eddig nem hallottam róla, de most megnéztem, és nagyon-nagyon tetszik!!!!
2011. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az tűnt fel benne, hogy minél kevesebb a gyerek annál nagyobb a káosz...
2011. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is feltűnt, és négy gyerek mellett alá tudom támasztani, hogy sokkal szervezettebben-gördülékenyen élünk hatan, mint előtte.
2011. jún. 2. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!