Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Olvassátok el!

Mit tegyek? Olvassátok el!

Figyelt kérdés

Párommal már közel 4 éve vagyunk együtt és van egy 6 hónapos kisfiunk. Az utóbbi 1-1,5 hónapban egyre több vitánk van párommal. Sokszor csúnyán beszél velem, pedig nem adok rá okot.Főzök, mosok, takarítok és a kisfiunk "gondozásával" is én foglalkozok.Talán néha megfürdeti esetleg a kicsit, meg néha játszik vele. Eljárt inni, volt olyan, hogy hajnali negyed 3-kor jött haza.Amúgy a szüleimnél lakunk. Azt mondta, hogy nem érzi jól magát a munkahelyén, hogy ezért ilyen. Felmondott itt, és szerencsére a közelben (20km-rel messzebb) talált egy munkát, ott is dolgozik. Viszont érdekes módon a szüleitől jár oda dolgozni.Pedig csak 5 km-rel van közelebb. (A szüleim és a szülei között 35 km van) Most beteg a kisfiunk és még csak nincs is itt. Igaz anyagilag is gondok vannak nagyon. Éjszaka is 40,5 fokos láza volt és ilyenkor az apjának miért a szüleinél van a helye, nem itt a családjánál? A kicsinek apja is van, vagyis lenne.Nem csak anyja.Nem tudom miért ilyen. Azelőtt nem voltak ilyen gondjaink, nem veszekedtünk. A kicsit meg tudom, hogy nagyon szereti, de miért csinálja ezt? 1 hónapja még ő sürgette az eljegyzést és még 1 hete is mondta, hogy jó lenne, ha lenne pénzünk, mert összeházasodhatnánk. Nincs nője az is biztos.


Mit tegyek?Teljesen tanácstalan vagyok:(


Encsi


2010. nov. 22. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mibol gondolod,hogy nem egy haramadik szemely van a kepben?
2010. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Sajnos csak tippelgetni lehet hogy mi a baja.De tényleg elpég gáz hogy nem haza jár hozzátok.Tuti hogy nincs nője?

Tudom buta kérdés..De lekéne ülnöd vele és el kell neki mondani

hogy nektek szükségetek van rá,és nem teheti meg hogy nem hozzátok megy haza.Te is ugyanugy kiveszed a részed mindenből..

2010. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak "megbolondult". Rájött hogy korán jött a nősülés, a család stb. Az milyen már, hogy az anyjáéktól megy dolgozni, amikor párja van?? Még ha heti 1vagy 2szer, de folyamatosan? A tisztelet pedig az egyik jele a szeretetnek. Egyébként a szüleiddel jól kijön?
2010. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elege lett az otthoni dolgokból, nem akar veletek foglalkozni, nem kell neki a nyűg, nyugalomra vágyik stb amiből az következik, hogy nem vagytok igazán fontosak neki! Próbálj beszélni vele hogy ez neked mennyire rosszul esik! Ráadásul az ő gyereke az ő vére nem érdekli mi van vele? Ne makarja látni? Pláne hogy beteg? Számomra ez elfogadhatatlan...
2010. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol (már ha hosszabb ideje rendszeresen fogyasztja), személyiség torzuláshoz vezet. Azaz más lesz, mint amilyen korábban volt.

Nekem ez szúrt szemet, de persze nehéz így, mert hát nem ismerlek titeket.


Vele kellene leülnöd beszélni, hogy kiderüljön, miért ilyen.

Ehhez egy tanácsot tudok adni a pszichológiából:

Ne úgy kezdj hozzá, hogy elmondod neki: "miért viselkedsz velem/velünk így és így?" Hanem a saját érzéseidről beszélj: Pl. "Amióta munkahelyet változtattál, magányosnak érzem magam stb. stb." Ez így nem vádló hozzáállás lesz.


Legjobbakat Nektek!

2010. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1.Szerintem ahhoz, hogy összeházasodjatok, nem pénz kell, hanem szeretet.

2. Szerintem nem szeret eléggé titeket, ha szeretne, veletek lenne.

2010. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

jól értem, hogy elköltözött tőletek és a szüleinél lakik a munkára hivatkozva?! nem normális.

és ezt meddig akarja csinálni, mit mondott?

szerintem nagyon elege lehet a családi életből meg a gyerekből is, ha erre vetemedett és ezért mélységesen megvetem. de a szüleinek sincs annyi esze, hogy hazazavarják a családjához?! az sem kizárt, hogy egy másik nő van aképben, feltehetőleg valami kis 20 éves p.csa, akivel gondtalan az élet...

én ultimátumot adnék neki.

2010. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok én is.22 leszek márciusba.Párom 27 lesz. Nem tudom mi lesz én nem keresem az biztos, majd elgondolkodik.Nem akarom magam teljesen kikészíteni.
2010. nov. 22. 14:41
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. nov. 22. 14:41
 10/14 anonim ***** válasza:
tehát akkor most tulajdonképpen elhaygyott?!
2010. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!