Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miből merít erőt és hogy...

Miből merít erőt és hogy lehet ilyen bátor egy (influenszer) anyuka?

Figyelt kérdés
Követek sok anyukát, de egy előtt amulok és bamulok. Utolsó trimeszteres várandós a negyedik gyermekével és nagyon sűrűn szinte évente születtek a fiai, akik közül a második downos (🥰). A gyerekek nagyon picik, a legkisebb egy éves. Honnan van egy anyukának ennyi energiája, ereje és bátorsága? Én megpusztulnék ilyen helyzetben. Ő szerintem nagyon boldog így, nekem olyan mint egy ufo 😇
2022. máj. 3. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
És mi a kérdés? Mitől bátor szerinted?
2022. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha van pénz, lesz önbizalom és bátorság is.
2022. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hogy van 1000x annyi energiája mint egy átlagos anyukának például 😇 vagy erre születni kell? Vagy beleedződik, hogy hogy lehetséges az hogy valaki ezt végig tudja így vinni 😊
2022. máj. 3. 20:26
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Egy fél órás videóig én is tudok úgy tűnni mint aki a világ legpörgősebb, vidám embere.. aztán majd, alszok, bőgök és jön a 10 segítő mikor nem forog a kamera.
2022. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ok szerintem egy teljesen hétköznapi család, nem áll mögöttük szolgasereg.
2022. máj. 3. 20:37
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Engem inkább az èrdekelne, hogy honnan meríti az időt az influenszerkedèsre 3 gyerek + 1 pocaklakó mellett.

De valószínű kell a pénz ès azért csinálja. Amúgy most eszembe jutottak Kulcsár Edinàèk idilli csalâdi videói, amiről kiderült hogy nem is volt annyira idilli az èletük, mint ahogy mutattàk. Konkrétan kamu volt az egész. Na hát kb itt is valami ilyesmi lehet a helyzet, csak eljâtssza az energikus ősanyàt, amúgymeg egy stresszes, befeszült anya. Szerinted milyen lehet 3 gyereket (köztük egy downos) terelgetni hordó hassal. Hát biztos nem egyszerű. Csak hát a hisztire senki sem lenne kíváncsi. Ìgy marad a mintaanya szerep.

2022. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

De azt ugye tudod hogy amit a neten mutatnak, az nem mind igaz?

A tökéletesnek tűnő instagram képek sokszor ötvenedjére sikerülnek tökéletesre, mégis spontánnak néznek ki.

2022. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Ne legyél ennyire buta és naív.. 🙄
2022. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Miért kell a szívecskés fej a downkóros gyerek miatt?


Ez mind kamu, ne legyél buta.

2022. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem bátor, csak felelőtlen. Pechjére az egyik gyereke sajnos down-os lett, de ő szül még kettőt...
2022. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!