Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miből merít erőt és hogy...

Miből merít erőt és hogy lehet ilyen bátor egy (influenszer) anyuka?

Figyelt kérdés
Követek sok anyukát, de egy előtt amulok és bamulok. Utolsó trimeszteres várandós a negyedik gyermekével és nagyon sűrűn szinte évente születtek a fiai, akik közül a második downos (🥰). A gyerekek nagyon picik, a legkisebb egy éves. Honnan van egy anyukának ennyi energiája, ereje és bátorsága? Én megpusztulnék ilyen helyzetben. Ő szerintem nagyon boldog így, nekem olyan mint egy ufo 😇
2022. máj. 3. 20:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy meg ne az instából indulj ki! Egy környéken lakunk, ismerem. Teljesen más képet mutat az instán, mint ami a valóság.

A férje csalja (ez köztudott), ki van égve, a gyerekekkel is úgy bánnak sokszor, mint a kutyával (főleg az egészségesekkel), mert nekik down-os babájuk született.

2022. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valódi anyát szeretnél követni, akkor javasolnám "A ma csodálatosabb, mint a tegnap" Youtube-csatornát. Ha nem is értek egyet mindennel, az az anyuka valódi.
2022. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kizárt dolognak tartom hogy csalja a férje. Amúgy nem állítja hogy álom és mese az életük. Sőt. De akkor is sztem ehhez ufonak kell születni. Vagy nem tudom.
2022. máj. 3. 22:44
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ilyen naivak miatt csinaljak, ( es elnek meg belole ) mint te.
2022. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem neki a gyerekszülés hozzátartozik az identitásához, megragadt ebben a "gyereket szülök, feltöltöm a netre mélyenszántó bölcsességekkel a folyamatot, anyává válok, inspirálok mindenkit" - körforgásba. Valószínűleg nem ismer jelenleg más működésmódot, mint a terhes nő- gyermekágyas bő - kisgyerekes anyukáét + ebből él, ezt eszik a követői, ebből van pénze. Lehet még krízis itt a szép arculat mögött.
2022. máj. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!