Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a szülőkről, akik verik a gyerekeiket?

Figyelt kérdés
Nemcsak akkor, ha kitett valamit, hanem ha rossz kedvük van és a gyereken vezetik le a frusztrációjukat.
2022. máj. 3. 22:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
88%
20: ilyen sezrintem csak valami pszichiátriai beteg, vagy drogfüggő, alkoholista családokban lehetséges... ez a "csak úgy" levezetni a frusztrációt a gyereken....
2022. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező de, pontosan leírta, hogy feszkólevezetésre gondolt...
2022. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
28%
"Most írtam ki először ezt a kérdést, amúgy a kérdés nem provokáció, hanem diskurzust akartam nyitni." Te nem diskurzust akarsz, hanem fröcsögést.
2022. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
91%

Sokoldalú probléma.


Nem az én dolgom, nem tartozik rám, beleszólni nincs jogom. Plusz a túlélési ösztön azért játszik, még a végén összecsődítik a haverjaikat és a kórházban kötök ki ha beleszólok és kiderül, hogy mondjuk rájuk hívtam a rendőröket, gyámügyet.... Sose lehet tudni. Az ilyen betegesen agresszív emberekkel vigyázni kell, nem lehet tudni hogyan reagálnak.

1-2 pofonnal, ha tényleg olyan durva dolgot tesz a gyerek, nincs bajom és a gyerek nem fog belehalni, azt bizony megértem, a szülő is ember, nála is elszakadhat az a bizonyos cérna, de az indokolatlan össze- vissza bántalmazást elítélem.

2022. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%
Hugom és én sokat kaptunk ki régen. Nem lett komoly lelki problémánk de visszagondolva sokszor igazságtalan volt és túlzás. Én nem tudnám ezt tenni a gyerekemmel. Bizonyos mértékig nem itélek el senkit de ebben nehéz megatalálni azt a határt ami még nevelés és ami már túlzás
2022. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
24.: Nem derül ki, hogy te hívtad a gyámügyet. Védik a bejelentő személyét is.
2022. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!