Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen feltételek mellett...

Milyen feltételek mellett vágnál bele egyedülállóként a gyerekvállalásba?

Figyelt kérdés

Biztos jövedelem, saját hitelmentes lakás, autó? Ezek az alapok, nem?

Nos, nekem csak biztos munkahelyem van, albérletben élek. Egyedülálló nőként szerintem sosem lesz saját lakásom/házam. Így belevágnátok?


2022. máj. 6. 15:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%
10es , miért egyedül? Semmi rossz szándék, tiszta kíváncsiságból kérdezem
2022. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%

11es, gyerekként megerőszakoltak, így nem tudom elviselni hosszabb ideig ha egy férfi él a közelemben, ne adj isten szexuálisan is közeledne. Gyereket viszont szerettem volna de egyedülállóként nem fogadhattam örökbe. Így kerestem valakit akiről tudtam nem akarna gyereket, csak laza kapcsolatot. Szerencsére hamar terhes lettem, és elváltak az útjaink. Boldogok vagyunk ketten a lányommal.


10es vagyok.

2022. máj. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%
11 vagyok. Sajnálom, meg tudom érteni. Sajnos túlságosan is, de az más történet. De ilyen esetben tényleg érthető.
2022. máj. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nyilván nem vállalna senki egyedül, nem is ezt kérdeztem...

hanem hogy szerinted milyen feltételekkel lehetne belevágni egyedülállóként.

2022. máj. 7. 07:42
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az 5., 6., 7., és 10. válaszolónak, hogy hasznos választ adott a kérdésemre.
2022. máj. 7. 07:51
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
Nyilván anyagiak rendbe legyenek legalább, de számomra feltétel az is, hogy lesz apja a gyermekemnek...részletesebben mások már úgy is leírták nagyon jól. Csak próbáltam érteni az okot, hogy jobb választ tudjak adni.
2022. máj. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom de majdnem én is így vagyok. Párom szökőévente van itthon, minden az én nyakamban van.

Kőkemény... Ráadásul a két nagyobbik problémás is.

Senkinek nem javaslom szándékosan.

2022. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!