Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Hannabella

Hannadóra

Hannaléna

Hannaliza

Hannaróza

Margitvirág

Napvirág

Rózabella

Rózamari

Tűzvirág

Rozmaring

Levendula

Liliróza

Hortenzia

Druzsiána

Ekaterina

Egres

Frangipáni

Auguszta



2022. máj. 8. 01:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó csicsás és különlegeskedő az összes.

A málna eperkén besírtam :D

2022. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

Liliróza,Rózabella ezeket választanám.A többi nem tetszik.

(Nekem még az Annavirág név tetszik.).

2022. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek az összevont nevek mind erőltetettek. A többi pedig egyszerűen borzalmas.
2022. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatosak, főleg a Margitvirág ès az Egres :D
2022. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Druzsiána, Frangipáni, Egres, Rózamari nagyon hülyén hangzanak, a többi se tetszik.
2022. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
29%

Hannabella -nagyon jó, adnám


Hannadóra-nekem ez kicsit színtelen, nem adnám


Hannaléna-szintén kicsit színtelen, nem adnám


Hannaliza-nem rossz, de az analizál jut róla eszembe, de amúgy kedvesen hangzik, lehet, hogy adnám


Hannaróza - nagyon jó, adnám


Margitvirág- elég jól hangzik, de vannak nála mégjobban hangzók is, ezért nem adnám, de amúgy szép név


Napvirág - nagyon jó, adnám


Rózabella - nem rossz, de a nevek közepére valahogy nem illik az ,,ab" , ott valahogy elakad; ráadásul picit hasonlít arra a közepe , hogy ,,zabál"; de amúgy vállalható, és két nagyon szép névből van összerakva, de így amúgy egyben nem tetszik. Még ha két szóba mondom, akkor is egy kicsit kihallani belőle, hogy ,,za bál" ; szal ez is mégegy indok, amiért nem adnám


Rózamari -ez így nekem kicsit becenévszerű, de nem hangzik rosszul, nekem ez a név is egy nagyonpicikét színtelen; de egyébként jól hangzik; olyan ,,kedves, átlagos név"-hangzása van. Előbb azt írtam, hogy nem hangzik rosszul, most meg azt, hogy jól hangzik; ez olyan közepes név; de, ha ilyenben gondolkodnék, akkor én a ,, Róza Marianna" -verziót adnám, így, két szóban. De amúgy tehát nincs baj a Rózamarival, jó név.


Tűzvirág - nagyon jó, adnám


Rozmaring -ez nagyon rosszul hangzik emberi keresztnévnek


Levendula- ez sem emberi keresztnévnek való.


Liliróza- önmagában a Lili keresztnevet nem szeretem, de ez jól hangzik; de nekem egy kicsikét kislányos, felnőttnek annyira már nem állna jól szerintem, úgyhogy nem adnám, de amúgy jó név, nincs vele baj. Meg végülis pozitívuzm, hogy tök bájos, nőies. Rózának hívatnám magam, ha a szüleim ezt a nevet adták volna.


Hortenzia -nem rossz, kicsit öreges, különleges, szoktatlan , de jó név, rendben van teljesen. Én ezt nem adnám, de amúgy okés a név, de nekem nem tetszik annyira, de jó név. Tenzinek, Tenzának becézném amúgy, ha becézni kellene egy Hortenziát. Ami amúgy jó benne, hogy tökre előkelő hangzása van, és még komoly hangzású is. Meg még lehet pl valakinek jó is, hogy különleges hangzása van ennek a névnek, egy kicsit az is jó, de én inkább középen vagyok, hogy jó is ez a szokatlanság, meg nem is. :):) De amúgy szal jó név, rendben van. A komolysága, előkelősége tetszik.


Druzsiána -Ez valami külföldinek biztos jó lenne, ott lehet, hogy szép, de magyar fülnek nagyon idegen. Ilyesmi hangzásúból nekem a Blazsena tetszik; az szerintem tényleg gyönyörű. Ez nekem azt juttatja eszembe, mintha valaki valami kulimászos, jóó zsíros trutyival összekenné magát, de próbálna még közben is nőies lenni, és ahogyan önfeledten vigyorog ezen, az nekem kínos XD (Bocsi, ha valakit megbántottam. Amúgy vállalható név, csak én ezekre asszociálok közben , tehát amúgy rendben van; meglepődnék, ha a környezetemben bemutatkozna nekem egy Druzsiána, de amúgy ennyi; tehát nem ütköznék meg rajta, hogy azt gondolnám, hogy ,,jujj, milyen neve van", hanem konstatálnám, hogy ,,oké, így hívják, van ilyen név is" csak nem az ilyen stílusú nevekhez vagyok szokva, de amúgy rendben van a név tehát csak nekem nagyon idegen hangzású, meg még amikre asszociálok ezzel a névvel kapcsolatban, azok ezek. Hát, ennyi. De tehát vállalható, csak nagyon idegen hangzású, de okés. Tehát nem baj, ha valaki ezt adja; adnám-e tekintetében, én nem, tehát nekem ez túl fura.


Ekaterina - nagyon jó, adnám


Egres - ez embernek megintcsak fura lenne keresztnévnek. Vezetéknévnek cool, hogy Egressy, vagy Egres, de én ezt se fiúnak, se lánynak nem adnám.


Frangipáni - nemjó, ezt túl viccesen hangzik kimondani. Mintha valaki viccelne. :):)


Auguszta - nagyon szép, egyik kedvenc nevem, egyértelműen adnám.


Bocsi, ha valakit megbántottam; és puszilok mindenkit. :):) :) :):)

2022. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, csak trollkodik valaki és nem a gyerekének akarja adni ezek közül valamelyiket.

Frangipáni - el sem hittem először, hogy tényleg adható név, úgy hangzik, mint valami gyerekes mondókából vett kreált szösszenet.

Egy Hortenziát ismertem, talán még a Levendula elmegy, ha muszáj.

2022. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
A Hortenzia nekem egy összeaszott 60as vénlányt jutattatja eszembe, aki mindenkibe belekót. De csak személyes vélemény.
2022. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Az Auguszta vállalható, a többi borzalmas. (Az a vicces egyébként, hogy az én nevem pont Lili Róza, de így külön. Nem értem mi értelme van annak, ha két komplett nevet egybegyúrnak, szerintem szörnyű hatást kelt.)
2022. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

A Hannabella után kezdet hatni az LSD vagymi?

Komolyan mit szedtélbe amikor ezeket kitaláltad?


Hortenzia,Egres,Frangipáni...🤪🥴😳

2022. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!