Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 24 évesen egy nő "megengedheti...

24 évesen egy nő "megengedheti magának", hogy még ne tudja biztosan, akar-e majd gyereket valaha?

Figyelt kérdés

Vagy ha ilyenkor nem kezd el valaki tudatosan keresni olyan férfit, aki partner lenne benne, akkor később talán nem is lesz lehetősége, mert kifut az időből? Már "illene" aggódni ezen?

Tapasztalatok és észérvek érdekelnének leginkább, nem az, hogy ki miben szeretne hinni.



2022. máj. 12. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

24 évesen én azt mondtam, hogy soha de soha.

30 évesen jött egy férfi, akire az első random azt mondtam, hogy már holnap szülnék neki.

37 éves korunkra jött össze.

2022. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Már miért ne. Bőven ráér
2022. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy megengedheted magadnak. Sőt, amíg nincs biztos anyagi háttér és atombiztos párkapcsolatod ahol mindketten 100%-osan vagytok a gyerekre, addig nem is ajánlom, hogy belevágj!
2022. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
26 évesen még ott tartok, hogy fogalmam sincs, mikor lesz gyerekem. :D Mondjuk én akarok is, de a meggondolásra is bőven van még időd.
2022. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Fiatal vagy még, nem futsz ki az időből, persze, ha megvannak az anyagiak, fix kapcsolat, stb...

Manapság sok nő 40 felett szül, annak is megvannak a hátrányai, de te még bőven időben vagy.

2022. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
24 évesen elvetettem az első terhességemet. És nem azért, mert mások nyomást gyakoroltak rám, hanem mert baromira nem akartam gyereket akkor és ott. 36 évesen született az első és tervezett gyermekem. Azóta sem bánom az akkori döntésemet.
2022. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A 20-as éveim elején mentem férjhez, de el nem tudtam volna képzelni, hogy akkoriban szüljek. Megbeszéltük a férjemmel, hogy lesz gyerekünk, de később. Megvolt mindenünk, utazgattunk, élveztük a nyugalmat. 28 éves voltam, mikor megbeszéltük, hogy vágjunk bele. Akkor sem vágytunk még rá, de nem akartunk kifutni az időből. Hamar sikerült. Sírtunk a terhességi teszt felett. De nem az örömtől, hanem a pánik miatt. Ma már nevetek ezen. A világ legcsodálatosabb ajándéka a gyerek. De teljesen normális dolog, hogy valaki fiatalon még nem erre vágyik.
2022. máj. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen megengedheti magának.
2022. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!