Akarsz gyereket valaha?

Figyelt kérdés
Csak szavazás :)
2021. nov. 5. 12:05
A kérdező szavazást indított:
Igen szeretnék
Nem, sohasem
55 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem.Jobb nem hiszem hogy lesz a jövő,viszont rosszabb az lehet.Szerencsére megbírtam állni hogy nem csináltam egy új életet,aki azt kérdezné önmagától hogy miért is kellett megszületnie.
2021. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

1 gyereket szeretnék, jó lenne anyává válni, de mégsem tartom ezt életem küldetésének. Értsd: nem csináltatnám fel magam egy random pasassal, csak azért, hogy babázhassak vagy mennék el spermabankba. Ha megvan a kedvező érzelmi, anyagi háttér, akkor persze szeretnék. De ha nem jön össze, akkor se esem kétségbe. Lehet jobb is, ahogy az első válaszoló írta, nem sok jót ígér a jövő, ahogy egyre jobban tesszük tönkre a bolygót...

21/L

2021. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

Sose szerettem volna

Nem nekem való és én ezt belátom ahelyett hogy szüljek

2021. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Én csak azt nem értem, hogy aki nem akar gyereket, az mit csinál ebben a kategóriában. Mármint nyilván mindenki azt olvas meg válaszol, amit akar, csak nekem ez fura. Én legalábbis nem megyek soha az elektronikus eszközökbe, vagy az üzlet és pénzügyekbe, mert nem érint.
2021. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Én még igen, van már egy de még fiatal vagyok 22 éves.
2021. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem szeretnék, túl nagy nyűg
2021. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem akarok gyereket. Túl sok nyűg, stressz, kötöttség, macera, anyagi többlet teher stb. Egyáltalán nem vágyom rá. Úgy szeretem az életünket a férjemmel ahogy van, ïgy vagyunk boldogok, a mi életünkbe nem fér bele a gyerek. Csak elrontaná.
2021. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Szeretnék, többet is. Én is nagy családban nőttem fel és fantasztikus érzés. Tovább akarom ezt adni. Bár tudom, hogy ezért a mai világban már máglyára is vethetnek. :D
2021. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más a vágya, tiszteletbeli kell tartani ki mit szeretne.
2021. nov. 6. 10:13
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Köszönjük kérdező
2021. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!