Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Ha úgy döntöttetek...

Szülők! Ha úgy döntöttetek hogy körülmetéltetitek a gyermeketeket, akkor mi volt a döntés oka?

Figyelt kérdés

Akár újszülött korában akár később. Ha úgy döntöttetek hogy legyen körülmetélve, akkor mi volt ennek az oka, hogy ez lett a döntés? És ki döntött így?

Tudom hogy a legtöbb szülő nem csináltatja ezt meg a gyermekénél, de én azoknak a válaszára lennék kíváncsi akik úgy döntöttek hogy megcsináltatják.



2022. máj. 12. 19:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Az egyik ismerősömék megcsináltatták, a vallásuk miatt...
2022. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
56%
Gyermek apja (párom) metélt. Nekem is jobban tetszik, szerinte és szerintem is jobb szexben és higiénikusabb. Ezért döntöttünk mi így, a felsoroltak miatt szerintünk csak előnye van.
2022. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Ez olyan dolog amiben a gyereknek kéne dönteni, idősebb fejjel. Nem a szülőknek csak úgy megcsonkíttatni, mert nekik úgy tetszik, mindenféle egészségügyi ok nélkül.
2022. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Hát mondjuk szerintem ez azért egy olyan dolog, hogy azért illene ha a " főszereplőnek " is lehetne véleménye a dologról, egy kisgyereknek meg még nyilván nincs.
2022. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

2, ez de gáz, hogy a későbbi szexuális élete miatt megcsonkítani csecsemőként...

Pont hogy rosszabb lesz tőle a szexuális élete, mert veszít az érzékenységéből azáltal, hogy fityma nélkül sokkal durvább "dörzshatások" érik a makkot (ugye a ruha is irritálja), így mire felnő sokkal több ingerre lesz szüksége. Persze a metélt farkú apja ezt nem tudja, mert így nőtt fel. De akinek idősebben csinálják meg, tudja hogy szarabb lesz

2022. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem, miért kell megcsonkítani a gyereket?
2022. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy mekkora barbárság már. Mert oké hogy fitymaszűkületnél meg kell csinálni, egészségügyi okból . De a többi, ok nélküli műtét csak egy barbár vallási dolog maradványa, amivel uralni akarták a "hívők" szexuális életét. Ugyanolyan barbár , beteges dolognak tarom mint a kislányok megcsonkítását. Bár a lányok esetében nyilván sokkal súlyosabbak a következmények, egy életre megnyomorítják őket, és tönkreteszik a szexuális életüket, ellehetetlenítik a természetes úton szülést a megcsonkításukkal és a hüvely összevarrásával. (már ha nem halnak bele a csonkításba szegény kicsik.)
2022. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
#2 szégyelljétek magatokat. Írom ezt úgy, hogy az én párom is metélt és nekem is jobban tetszik így. Soha nem tenném ki műtétnek a kisfiunkat, ha nem indokolt.
2022. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk az h.muszáj?Esetleg fitymaszűkületről hallottál?
2022. máj. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Ezt meg az orvos dönti el nem a szülők, hogy szükséges-e és ha szükséges akkor is milyen mértékben.
2022. máj. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!