Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon melyik a jobb döntés? M...

Vajon melyik a jobb döntés? Menjen vagy maradjon?

Figyelt kérdés
A rövid szituáció a következő adott egy pár két kicsi gyerekkel 1,5 és 3 évesek. Sajnos sokat vitáznak és a pár női tagjának alkohol problémái is vannak (sajnos mindkét szülője alkoholista).A férfi sokat van munkában de ez rövid időn belül megváltozik körülbelül egy év múlva. Viszont a jelenlegi helyzet tarthatatlan az apuka szeretné azt a megoldást megtalálni ami a legkevesebb kárt okozza a gyerekeknek. A ház amiben élnek közös eladni nem szeretnék.Én nem akarok beleszólni a dolgukba de tanácsot kértek és nem tudom mit mondhatnék.

2021. szept. 5. 18:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Mi a kérdés?
2021. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Mármint mi menjen vagy maradjon?
2021. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 qkker1 ***** válasza:
88%
Mi a kérdés?
2021. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem maradjon a férfi. Ő is alkoholista, nemde? Összeillenek.
2021. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha a nő alkesz, a férfi pedig nem iszik, akkor a bíróság a férfinak adja a gyerekeket. HA bizonyítani tudja, hogy a feleség iszákos. Az a lényeg, hogy a gyerekek ne a piással legyenek. Nekik úgy lesz jobb.
2021. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

Ha a haz kozos, eladni nem szeretnek, akkor mi a terv? Mi alapjan koltozzon el az egyik es maradjon a masik?

Valoszinuleg jo nekik az a szar, ami van, kulonben a megoldasra torekednenek. Az, hogy te mit latsz kivulallokent, csak egy dolog.

Vagy itt most az a kerdes, hogy a gyerekek maradjanak vagy menjenek? Es akkor ok kihez, hova? :)

2021. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
A gyerekeknek rendes nevelőszülőkhöz kéne kerülniük ettől a pártól.
2021. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Elvonó+ párterápia
2021. szept. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

"és a pár női tagjának alkohol problémái is vannak (sajnos mindkét szülője alkoholista"


Én úgy értelmezem, hogy a nő szülei alkoholisták mindketten.

Tehát arról nincs szó, hogy a gyerekek apja is inna.

2021. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
A kérdés az, hova kellenek a vesszők.
2021. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!