Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A mai nők ennyire nem vágynak...

A mai nők ennyire nem vágynak a gyermekre?

Figyelt kérdés

Volt ma egy kérdésem gyermekkel kapcsolatban és a válaszok nagy része arra vonatkozott, hogy a nők rosszul vannak a gyerekes apáktól és maguktól a gyerekektől is.

Én nem ítélem el, aki nem akar gyermeket, mindenkinek szíve joga.

Tényleg ennyire nem kívánatos a gyerek manapság?



2022. máj. 12. 19:53
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

Én lusta vagyok és mentálisan nem százas. Utálok főzni, alig szoktam. Kényelmes vagyok és nem szeretnék egy szar helyen gürizni csak azért mert gyereket kell eltartanom.

Azon kívül nem szeretnék hitelt fölvenni, szabadon szeretnék élni, a szülést ki sem bírnám, nem szeretnék hónapokig orvoshoz járkálni vérvételekre meg edénybe pisilni és akkor még a szülésig el sem jutottam...

Meg szerintem nem is lehetne gyerekem mert sosoem jön meg 28 napokra hanem mindig csak később, és nem minden hónapban azonos időben, szerintem teherbe sem tudnék esni.

2022. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!