Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2-3 éves kisgyerek mellett...

2-3 éves kisgyerek mellett hogy van időd sminkelni reggelente?

Figyelt kérdés
2022. máj. 13. 18:06
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

29-es válaszoló


Nem szerettelek volna megbántani a szmájlikkal. Elhiszem, hogy a te gyermekeid megértik, de enyém csak kinevet, és rángatja a ruhámat, hogy játszak vele. Ezért tettem nevetős szmájlit.

2022. máj. 13. 20:25
 32/45 anonim ***** válasza:
17%
És, ha esetleg nevelnéd azt a gyereket?
2022. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Nevelem a gyerekem.
2022. máj. 13. 21:21
 34/45 anonim ***** válasza:
82%
2,5 èves a lànyom ès sokszor rajtam csüng az 5 perces sminkelès alatt. Ő sincs el egyedül
2022. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
80%
Hát felkelek 6kor és kisminkelem magam és elkeszulok. Közben ő felkel fel 7, feloltozunk, reggelizunk, játszik tesz vesz, aztan megyunk bölcsibe én meg dolgozni. Kicsit sietős mindig a reggel se azért mindenre van idő. Szerintem ki kell számolni hogy mikor kell indulni és ahhoz képest időben felkelni hogy mindenre legyen idő.
2022. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
23%
Ha a 2-3 evesed nem erti meg, hogy 10 percet maradjon nyugton, ott akkor valami nagy baj van a neveleseddel.
2022. máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg neked nincs gyereked, ha nem láttál még dackorszakos gyereket, és csak úgy hobbiból jársz ide beszólogatni.
2022. máj. 13. 23:38
 38/45 anonim ***** válasza:
81%

Ugye kinek mit jelent a smink reggel, azért egy igazi, alapos sminkhez bizony idő kell, meg koncentráció valóban.


Nekem is ilyen korú gyerekem van, naluk már működik az, hogy csak azért se csinál meg valamit, ha kérem. Pl. szólok neki, hogy jöjjön fogat mosni, hetszentseg, hogy nem jön, de amúgy egész nap a seggemben van. Szóval míg húzza az időt, akar sminkelni is lehet.

2022. máj. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
19%
Dac korszak ide vagy oda,nincs meg nevelve a gyerek.Gondolom a sminkeddig is fontosabb volt.
2022. máj. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ez egyik gyerekemnél sem okozott gondot, de reggel nem is színpadi minket szokás felrakni. Munkába indulás előtt soha nem kezdenék bele olyan dologba, ami ennyi időt igényel, gyerek ide vagy oda, nekem többet ér, hogy kialhassam magam. Épp ezért nem idozitek pl hajmosast sem reggelre, vagy nem készítek pepecselős reggelit sem.

Az alap sminkem meg nagyon maximum 15 perc alatt készen van, de ez kompletten a teljes reggeli rutinnal együtt értendő, szóval lemosas szérum, fenyvedo, utána korrektor, alapozó, púder, szemfestes, spirál, rúzs, ez nekem nem több 15 percnél. Ezt a gyerekeim pici korában is simán meg tudtam csinálni reggel, maximum néha szóltam nekik, hogy várjanak egy kicsit. De ébredés után simán bambultak fél órát ok is, mire úgy igazán magukhoz tértek, az nekem pont elég volt feloltozni és sminkelni.

2022. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!