Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy terhesség korai fázisában...

Egy terhesség korai fázisában lévő nő mi alapján dönt úgy, hogy vállalja a gyermek felnevelését, ha az apa le akar lépni?

Figyelt kérdés
Ugye van ilyen eset, hogy a férfi nem vállalja a gyereket, és inkább eltűnik. Mi alapján dönt úgy egy nő, hogy egyedülálló anya lesz, és nem megy abortuszra?
2022. máj. 15. 15:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Személyes történetek is érdekelnek.
2022. máj. 15. 15:11
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagy, ugye?
2022. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen.
2022. máj. 15. 15:21
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Az anyai érzések erősebbek mint hogy az apa akarja e.
2022. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én pl azért döntöttem úgy, mert mi anno közösen terveztük a gyereket. Aztán teherbe estem, apuka meg meggondolta magát pár héttel később. Aztán mondjuk újra meggondolta magát, és a szülés után megint. Azóta nem láttam, a gyerek is akkor latta először és utoljára az eddigi élete 18 éve alatt.
2022. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

Vallásos.

Abortusz ellenes.

Mindenáron gyereket akar,

A tartásdíjból, CSP-ből akar megélni.

2022. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"A tartásdíjból, CSP-ből akar megélni"

Csak a gyk férfi népe szerint lehet megélni a tartásdíjból. Gyakorlatilag nem fedezi a gyerek körüli kiadásokat, még akkor sem, ha éppen nincs betegség vagy bármi egyéb.

2022. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"A tartásdíjból, CSP-ből akar megélni."


Ja. Egyértelmű. A tartasdij kemény 10.800.- volt, amit apuka egyetlen egyszer sem fizetett, a családi pedig talán 6e, anno? A pelenka ára nem jött ki belőle.

2022. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Barátnőm azért tartotta meg, mert nem akarta megölni a gyerekét és úgy volt vele, hogy ő már most szereti és fogja is szeretni. Ezen most lehet vitatkozni, hogy ki szerint hogy van ez, de az a lényeg, hogy ő így gondolta. Tehát "lelkiismereti okokból".
2022. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk mar nem lehetett vna elvetetni, de nyilvan belegondoltam h mi lett volna ha a ferjem a 12.het elott szol h szeretoje van es arra jutottam h ugyanigy dontottem volna. En ezt a gyereket minden porcikammal akartam es onnantol h megfogant teljesen egyertelmu volt h velem jon, segitem es vallalom. Szoval meggyozodesbol h en vagyok az anyja es en nem fogom soha elhagyni. Tudtam h barmi lesz, megoldjuk. Igy is lett.
2022. máj. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!