Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szépnek tartjátok magatokat...

Szépnek tartjátok magatokat nagy pocakkal?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem provokáció, vagy leszólás, szimplán érdekel.

Ti terhesen szépnek tartjátok a testeteket?

Ugyan, én még fiatal vagyok és abban sem vagyok biztos, hogy szeretnék anya lenni majd, de nem tetszenék magamnak nagy hassal. Nem tartok szépnek egy terhes testet. Légyszi, ne értsetek félre, minden tisztelem azoké, akik kihordanak egy babát, de szerintem nem esztétikus folyamat.

És hogy miért fogalmazódott meg bennem a kérdés? Mert sokan, fehérneműs várandós fotózásokról posztolnak képeket.

Semmi baj azzal, hogy örülnek a babának és persze fel lehet rakni a netre képet nagy pocakkal is. De fehérneműben? Szerintem a fehérneműs kép más állapot nélkül is proli, így meg még csak nem is esztétikus a nagy hassal.

20/L


2022. máj. 15. 17:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Úgy mondanám, hogy csinosnak érzem magam (a férjem szerint pedig nagyon szexis vagyok - örülök neki, csak nem értek vele egyet🤷‍♀️😄). De pl. közösségi oldalra, internetre egyáltalán nem tettem fel semmit a terhességem kapcsán, fehérneműs képet pedig egyáltalán nem fogok 😅. Alapból nem érzem úgy, hogy "oda való" lenne rólam bármilyen formában ilyen fotó.


Mindenki belátása szerint használja a zinternetet, ha nagyon zavar adott személy magamutogatása, akkor állítsd le a követését 🤷‍♀️ szíved joga, hogy a szeméremérzetedet sértse mások fehérneműs fotója, akár pocakkal vagy anélkül.

Nekem speciel a fotótechnikailag jó minőségű, ízléses képek kifejezetten tetszenek, még pocakkal és bugyival is 🙂 de nem vagyunk egyformák.

2022. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát a lehetőségekhez képest szépnek, úgy fogalmaznék :D Nyilván a terhesség előtti lapos hasam objektíven szebb és nekem is jobban tetszett, ugyanakkor ahhoz képest, hogy amúgy egy kisbaba rugdossa le naponta a veséimet és úgy alapból akkora vagyok, mint egy ház, egész szépnek tartom magam. Mert nem híztam nagyon máshova, csak a pocakom lett nagyobb (meg a mellem), és így technikailag szép kismama vagyok, de ez ugye csak kismama-relációban értelmezhető. A terhesség előtti önmagam azért szebb volt, na. De minthogy előtte sem voltam csúnya nő, ezért ez nem múlt el attól, hogy babát várok.
2022. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Én ilyen szépnek még sosem láttam magam :D Komolyan, alapból nem nézegetem magam a tükörben, de mióta pocakom van, legalább 6szor egy nap ránézek és megdicsérem magam :D

Még "csak" 31. hétben vagyok, lehet 40nél már elmúlik.


Fehérneműs képet én a terhesség előtti kockáshasas korszakomról sem tettem fel, így ehhez a részéhez hozzászólni nem tudok :) de itthon szívesen fotózzuk a hasam növekedését a férjemmel.

2022. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Jó, hát otthon az más. :) Magatoknak, családi fotónak okés, de szerintem facera gáz.

Amúgy biztos azért van ez bennem, mert még sem lélekben, sem más téren nem állok készen egy gyerekre.

Konkrétan idegösszeomlást kapok, ha 1-2 napot késik, meg rémálomnak fogom fel, ha azt álmodom, hogy terhes vagyok. Valamiért sokszor álmodom ezt.


Amúgy magát a babavárást egy nagyon szép dolognak tartom, csak nem értem miért kell erőltetett, ízléstelen félpucér fotókkal telerakni vele a médiát.

2022. máj. 15. 18:15
 5/16 A kérdező kommentje:
Vagy ott van Rihanna, aki épp babát bár. Nem tudom, mennyire vagytok képben ezzel a témával, de csak szerintem rohadt ízléstelenek a szettjei?
2022. máj. 15. 18:21
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Pont azon szoktam röhögni, hogy én szenvedek mindig, hogy mit vegyek fel, meg mi az, amiben csinos vagyok, Rihanna meg konkrétan minden szart magára húz. De tényleg. :D
2022. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen XD
2022. máj. 15. 18:27
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörűnek láttam, és szexinek is éreztem magam. Amíg nem voltam terhes, addig nem gondoltam erre így. Más nők terhes és nem terhes teste pedig eddig is hidegen hagyott és eztán is hidegen fog :)
2022. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a szülés utáni test a katasztrófa. Mint egy túlkelt tészta 🙈

Inkàbb lennék nagy pocakú, de feszes voltam akkor is. Szülés után, meg csüngött a hasam. 🤭

2022. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem posztolnék semmilyen fehérneműs képet (fürdőruhást sem egyértelműen) az internetre/Facebookra, de hogy mást mit csinál, nem igazán érdekel. Babát várok, de olyat sem raktam ki, amit látható, hogy terhes lennék, pedig abban aztán semmi sincsen. Szerintem túl nagy hangsúly van azon, hogy mást mit csinál és miért csinál. Elég konzervatív gondolkodású emberként is azt mondom, hogy nekem aztán nyolc, magánügye mindenkinek mit posztol és mivel hozza magát kellemetlen helyzetbe, ami ugyancsak tök egyéni, mármint hogy kinek mi a ciki. Ezért sem lehet és talán nem is kellene mással foglalkozni. Nem rosszból írom, de tényleg rengeteg időt elpocsékol a mai társadalom arra, hogy más mit csinál, mit gondol stb. Nem élünk 300 évig, túl drága az időnk.
2022. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!