Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak itt olyan kismamák...

Vannak itt olyan kismamák akik jövőhét végére vannak kiírva? Hogy érzitek magatokak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 21:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

Én csütörtökre vagyok kiírva eredetileg, de a kezdetektől 1 héttel előrébb jár a baba, így szeptember 1. is esélyes nálunk.

Doki már múlt hét csütörtök-péntekre jósolta a babát, holnap megint vizsgálat, kiderül mi lesz. Egyébként jól vagyok, kétszer volt jóslófájásom a napokban, de azokon kívül nincs más tünet.

Te hogy érzed magad?

2012. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Én szombatra vagyok kiírva, semmi tünet :( a kisfiamat ilyenkor már megszültem... Türelmetlen vagyok nagyon, vannak jóslóim de semmi nem történik.
2012. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Jövő hét szombatra..
2012. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Én lassan minden éjszakámat a kádban töltöm olyan erős jóslóim vannak, de nem akar kibújni. Rossz a várakozás, ráadásul 3. baba, így valószínűleg gyorsan fog jönni és előre aggódom, hogy beérünk-e időben. A másodikkal majdnem elkéstem...
2012. aug. 30. 04:24
 5/43 anonim ***** válasza:
Az én jóslóim meg gyengék, alig érzem őket :( már alig alszom éjjel, nagyon kényelmetlen és fájdalmas tud lenni. Ti milyen praktikákat próbáltok hogy kicsit rásegítsetek?
2012. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Mi már nem próbálunk semmit, eddig folyamatosan szexeltünk, de már nem, mivel előjött az aranyerem, most azt próbálom eltüntetni. Amúgy szerintem nem sok minden segít nekik, jönnek amikor akarnak, csak kár, hogy nem szólnak előre.
2012. aug. 30. 11:40
 7/43 anonim ***** válasza:

jövő csütörtökre vagyok kiírva, most lassan telnek a napok.

Semmi jele, hogy lassan megszületne a baba, nagyon élénk folyamatosan, egész nap.Nekem meg se jósló, se keményedés, semmi.

2012. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 (L) Bella (L) ***** válasza:
én nemrég szültem Tatabányán. Pénteken indult be a szülés a magzatvíz elfolyásával, előtte keddtől hasmenésem volt, ami csütörtökre elmúlt. Csütörtökön elment a nyákdugó, pénteken azt hittem nem fog semmi történni, teljesen depresszióba estem, hogy örökre terhes maradok, sírni kezdtem és akkor éreztem egy pukkanást, és folyni kezdett a víz. Csak azért írtam le, hogy hátha nektek is hasonló előjelek vannak.
2012. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim válasza:

Én jövő hét csütörtökre (de ha 30 napos ciklussal számolok jövő hét szombatra)vagyok kiírva. Már nagyon nehezen kapok levegőt, lehet, hogy még mindig nem ékelődött be a baba (utolsó vizsgálaton még nem volt). A derekam lassan egy hete fáj, aludni nagyon nehéz. Emiatt korán kelek, délben alszom egyet az ovis kis-nagy fiammal. Őt annak idején úgy indították a kiírt után 4 nappal.

És borzalmasan türelmetlen vagyok. Nagyon reménykedek a holnapi hidegfrontban és a szombati teliholdban :)

2012. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Most jöttünk haza a kórházból, mert voltak fájásaim. Hazaküldtek mert csak 2cm-re vagyok kitágulva. De a szülésznő rásegített, kézzel tágított egy kicsit. Nem tudom mikor lesz ebből valami..
2012. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!