Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szépnek tartjátok magatokat...

Szépnek tartjátok magatokat nagy pocakkal?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem provokáció, vagy leszólás, szimplán érdekel.

Ti terhesen szépnek tartjátok a testeteket?

Ugyan, én még fiatal vagyok és abban sem vagyok biztos, hogy szeretnék anya lenni majd, de nem tetszenék magamnak nagy hassal. Nem tartok szépnek egy terhes testet. Légyszi, ne értsetek félre, minden tisztelem azoké, akik kihordanak egy babát, de szerintem nem esztétikus folyamat.

És hogy miért fogalmazódott meg bennem a kérdés? Mert sokan, fehérneműs várandós fotózásokról posztolnak képeket.

Semmi baj azzal, hogy örülnek a babának és persze fel lehet rakni a netre képet nagy pocakkal is. De fehérneműben? Szerintem a fehérneműs kép más állapot nélkül is proli, így meg még csak nem is esztétikus a nagy hassal.

20/L


2022. máj. 15. 17:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tennék ki fehérneműs képet, se terhesen se alapból. Ettől függetlenül imádtam a várandós kinézetem, folyton magamat néztem. Alig vártam, hogy büszkélkedhessek a nagy pocakommal bár pont télen volt nagy hasam így a nagykabát eltakarta de nagyon nőnek éreztem magam.
2022. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Soha életemben nem láttam magam olyna szépnek és nőiesnek, mint terhesen. A hajam külön szép volt.

Nagyon féltem pedig, hogy hiányozni fog a lapos has, de nem!

Utána, mikor tudatosult, hogy már nem kerek az a has, nincs benne kisbaba, na akkor volt nagy sírás.

2022. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Nekem sokan mondják hogy csinos kismama vagyok, nem hagytam el magam, sportoltam végig, nem is híztam sokat (8 kg), most vagyok 38 hetes. De nem érzem magam se szépnek, se szexinek, szerintem ez az állapot nem erről szól, így már nem is zavar. Majd leszek inkább csinos és szép anyuka. :)
2022. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem tartom szépnek magam. Mivel sajnos túlsúlyos vagyok nekem egyelőre olyan, mintha simán híztam volna és nem terhes hasam lenne. Előző terhességemnél se tartottam szépnek magam hasonló okokból. Facebook imserőseim még nem is tudják, hogy terhes vagyok (aki fontos azzal közöltem személyesen), semmi ilyet nem teszek ki.
2022. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sosem voltam olyan jóban magammal, mint terhesen. Az utána állapot viszont még mindig nem tetszik. A súlyom visszaállt a terhesség előtti adatokra, csak valahogy átrendeződött, megpuhult a testem. Járok tornázni, dolgozom az ügyön, vannak is eredmények, de még idő, mire helyreáll a dolog.
2022. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Közösségii oldalas kép ez izlés dolga.
2022. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!