Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amióta anya vagyok nem érzem...

Amióta anya vagyok nem érzem magam nőnek! Pedig adok a külsőmre is. Hogyan tudnék újra magamra találni?

Figyelt kérdés

Nyugodt babám van.

Hajat is tudok mosni, rendbe teszem magam. Sminkelek is. Van rajtam plusz kiló, de nem zavar (közben azért teszek érte, hogy lemenjen), férjem szerint is csinos vagyok.


Valahogy belenézek a tükörbe mindent rendben látok.

Aztán egyszer csak mindentől elmegy a kedvem és ocsmánynak érzem magam.


Szép ruháim vannak, rám jönnek a terhesség előtti gatyáim. Pólóim kevésbé, mert a szoptatástól nagy mellem lett, kb D-s, eddig C-s volt, szóval arra se panaszkodtam.


Egyszerűen undorítónak tartom magam és félig érzem magam felnőttnek.


Valaki érzett már így?

Köszönöm, hogy végig olvastad!



#nő #anya #nőietlenség #Nőigondolkodás
2022. máj. 21. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Mikor szültél? Én is pont így voltam, pedig nagyon nagyon szerencsés voltam meg sem látszott hogy szültem. Nekem akkor került helyre a dolog, amikor visszajött a libidóm. Ez szülés után 6 hónappal volt. Amúgy sok nagyon csinos anyuka ismerősöm érez így, szóval nem vagy egyedül. Ha nem olyan rég szültél adj még időt magadnak, de ha nem javul akkor keress fel szakembert!
2022. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

7 hónapos a kisfiam és a libidómmal sincs baj (sosem volt), viszont megnyugtat, hogy ezzel nem vagyok egyedül.

Köszönöm a választ!

2022. máj. 21. 10:14
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Én is így érzem magam. Nekem hiába vannak szép ruháim, nem érzem bennük jól magam.

Máson bármit látok, jól áll, én meg úgy érzem, hogy semmi nem áll jól rajtam.

2022. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

6 hónapja szültem, abszolút átérzem a dolgot.

A súlyom kevesebb, mint a terhesség előtt, mégsem tetszem magamnak. A testem átrendeződött, felpuhult, pedig járok tornázni, nem hagytam el magam.

A csípőm szélesebb lett, a fenekem laposabb, a mellem hatalmas, és ezzel nehéz megbarátkoznom.

2022. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az segített, hogy elkezdtem társaságba járni. Egyrészt láttam, hogy nálam szerintem sokkal csinosabb anyukák is küzdenek hasonló problémákkal, másrészt ösztönzött, hogy kirittyentsem magam néha kicsit jobban, harmadrészt a szemem sarkából kezdtem észreveszegetni, hogy hiába a babakocsi, azért meg megnéznek férfiak. Nyilván nem kezdtem ezzel semmit, de a hiúságomnak jót tett.

Én azt mondanám, hogy picit slamposabbnak, unalmasabbnak érzem magam, amióta szültem, nem is a testképemmel van bajom. Így a társaság képes ebből kirángatni.

2022. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, az jó érzés, amikor megnéznek és kedvesek is velem. Olyan jól tud esni. Úgy gondolom a társasági életemmel sincs baj. Rendszeresen találkozom a barátnőmmel, igaz olyankor a baba is velünk van, de attól függetlenül ki tudok kapcsolni.


Egyszerűen nem értem mi okozhatja ezt nálam...

2022. máj. 21. 11:09
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Nekem elernyedt a hasizmom,hullik a hajam,pattanásosabb vagyok mint kamaszkoromban és a cicim mint két üres tejes zacskó szoptatás után. Utálom a testem,de elfogadom hogy ez az ára a babának.Lassan házi jógázni fogok,talán az segít. Ahhoz képest neked nincs okod panaszra, gondolj erre hogy másnak rosszabb 😉
2022. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
7. Mitől lenne jobb bárkinek is, hogy másbak rosszabb? Neked jobb, hogy vannak olyanok jelen pillanatban akiket agyonlőnek meg éheznek? Nem hiszem..
2022. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
De jobb, mert hálás vagyok hogy engem nem lőnek agyon. Miért kéne szarul éreznem magam más baja muatt akiketnem ismerek, ennyi erővel sose legyek boldog és a saját problémámat eljem meg világfájdalomnak. Muszáj néha pozitivan gondolkozni. A kérdező problémája lelki, max pszichológus még szóba jöhet ( nekem más problémában segített, nem ördögtől való).
2022. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
9. Te írtad, hogy utálod a tested. Hát akkor ne utáld, hanem örülj, hogy élsz. Pont ez az, hogy a saját problémáinkat éljük meg, ne azt mondjuk, hogy hu hát másnak rosszabb. Ettől még soha senki nem érezte jobban magát, csak bűntudatod kelt. Ha építeni nem tudsz, ne rombolj!
2022. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!